Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért lehet, hogy az Asztalon...

Miért lehet, hogy az Asztalon állandóan megjelenik egy mappa, és többszöri törlés után is visszakerül?

Figyelt kérdés
Általában akkor történik, ha valamit USB-n csatlakoztatok, de újabban már akkor is megjelenik, ha belépek az Intézőbe. Minden alkalommal kitörlöm, a Lomtárból is, és soha nincs vele semmi gondja (pl: valamilyen program használja).
2011. jan. 14. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Nézd meg hogy van-e autorun.inf fájl az USB-n ... ha van akkor nyisd meg jegyzettömbben, és másold be ide a tartalmát!
2011. jan. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nincs rajta, legalábbis nem találtam. De bedugtam a mobilom csatlakozóját, és megint megjelent (k800, nem találtam rajta autorun.inf fájlt).

Egyébként az én ötletem az volt, hogy biztos ezt a mappát akartam rámásolni valamire, és előbb húztam ki, mit ahogy végzett volna, de gondolom ez butaság.

2011. jan. 14. 17:08
 3/4 anonim ***** válasza:
A helyedben kezdenék vírusra gyanakodni.
2011. jan. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Miért? És a vírus a gépemen lehet, vagy a mobilon?
2011. jan. 14. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!