Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Eredeti (gyári) mese dvd-kről...

Eredeti (gyári) mese dvd-kről szeretnék a tesómnak másolatot készíteni. Hogy tudok ebből az audio és video mappákat tartalmazó anyagból avi meséket készíteni?

Figyelt kérdés

jaj, de kezdő vagyok... azt hittem, egyszerűbb lesz, 1:1 másolni akartam, de több, mint 7 GB (Magyar népmesék) egy lemez. Bemásoltam a tartalmát a gépemre, kaptam egy (látszólag) üres audio_ts mappát, és egy sokféle fájlt (dvd film és egyéb típusúak) tartalmazó video_ts mappát. Hogy tudok ebből kisebb méretű (4.5 GB-s dvd-re kényelmesen elférő) avi fájlt/ fájlokat készíteni?

Előre is köszönöm!


2011. jan. 15. 17:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Letöltessz egy ingyenes programot(DVDVideoSoft):

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. jan. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!