Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lehet laptopba videokártyát...

Lehet laptopba videokártyát tenni ha már integrálva van?

Figyelt kérdés
intel GMA4500m, ha butaságnak tartod sajnálom de én nem tudom...
2011. jan. 27. 21:07
 1/5 vagyokakilehetek ***** válasza:
nem ártana tudni milyen a laptop típusa típus száma egyebek.
2011. jan. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 tamasoft ***** válasza:
Még az is előfordulhat, hogy igen, de valószínűbb, hogy nem. Milyen gépről van szó pontosan?
2011. jan. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A legtöbbe nem, bár pár (inkább ilyen gamer laptop) úgy van megcsinálva, hogy van hely rajta videokártyának.


Legegyszerűbb mód: megfordítod, és megnézed a burkolaton, van-e videokártyának való fedőlap :) (Kis ábrával jelölve illene lennie) Ha nincs, akkor nagy eséllyel nem rakhatsz bele. Persze, lehet, hogy ettől függetlenül mégis... De azt csak pontos tipusszám alapján lehet eldönteni.

2011. jan. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha lehet is,akkor sem érdemes.Többszöröse árban,mint egy normál pc-be való videokártya-Laptopot ma még nem érdemes bővíteni.


Bár lassan asztali gépet sem.Mire vennél egy új videokártyát pl,addigra nem kapsz olyat,ami kompatibilis lenne az alaplapoddal.Ergo tökéletesen megfelelnek az integrált alaplapok is.


Tudom,hogy ez túlzás,főleg gamerek esetében,de lassan tényleg itt tartunk.

2011. jan. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
csak extrém gépeknél lehet, de ezek nem 200K értékűek, szóval nem lehet. Amit bele tudsz nyúlni, az a memória és merevlemezcsere és a proci cseréje(macerás)
2011. jan. 28. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!