Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi ez a MPEG Layer 3 Audio...

Mi ez a MPEG Layer 3 Audio formátum (bővebben lent)?

Figyelt kérdés
Amit eddig használtam free youtube downloader to mp3 eddig tökéletesen működött és mp3-ba töltötte le a zenéket, de most ebbe a szar formátumba menti, amit se a telefonom, se az egyes lejátszók a gépemen nem tudnak lejátszani.. egy rohadt számot akarok holnapra feltenni a telefonra, de ugye nem tudja lejátszani a telefonom.. jó akkor töltsük le máshonnan.. akármilyen oldalon próbálkoztam, kivolt írva, hogy mp3ba tölti le, erre meg ezt a szar formátumot adja megint.. amit ráadásul még konvertálni se tudok mert nem ismeri fel a program.. valaki segítsen! bocsi a kifejezésekért de ideges vagyok kicsit.. :D
2011. jan. 31. 21:02
 1/2 anonim ***** válasza:
mp3 = MPEG–1 Audio Layer 3 és az MPEG–2 Audio Layer 3 rövidített közös neve.
2011. jan. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha elfogadsz egy jó tanácsot : hagyd a fenébe ezeket a letöltő progikat,itt egy oldal ami mp3-ba is letölti:

*****

Kérdezz vissza ha valamit nem értenél.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. febr. 1. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!