Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Jelszóval védett felhasználói...

Jelszóval védett felhasználói mappa elérése lehetséges valahogy, ha a WINDOWS ki van törölve alóla?

Figyelt kérdés
Tehát volt a régi wincsester, 2 felhasználóval, mind2-t jelszó védte.A gép tönkrement, lett új véve full új+winchester is.Az új gép nem tudott bebootolni a régi merevlemezről.Az új winchesterre felraktam az xp-t, és azt használtam/használom azóta is.De a régi vinyó is be van kötve, érzékeli is, van is rá mentve, de sehogy nem tudtam elérni a Documents and Settings mappán belüli felhasználók mappáit(a régi vinyón).Mármint látom őket, de nem enged belépni, ezért idegességembe kitöröltem a Windows és minden más mappát a régi winchesterről, thát csak a documents and setting mappa van rajta! valaki segítsen pls, hogy tudnám ezt megoldani, hogy tudnék belépni abba a 2 felhasználói mappába??
2011. febr. 1. 21:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Saját tulajdonba kell venned a fájlokat.
2011. febr. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és most ez mégis mit jelent?
2011. febr. 1. 22:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Linux alatt nem erned el a fajlokat? Egy probat meger.
2011. febr. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
telepítgetés? :( hátha van valaki, aki ért hozzá, talán lesz valami egyszerűbb megoldás is :(
2011. febr. 2. 16:22
 5/7 anonim ***** válasza:

Milyen Windows?

Jobb katt a mappára -> Tulajdonságok -> Biztonság

Tovább nem tudom fejből, meg különben is attól függ milyen windows. De valahol itt tudod beállítani a tulajdonost - tulajdonba venni.

2011. febr. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
megoldottam! köszi azért mindenkinek! az utolsónak is, csak későn írta picit :D:D
2011. febr. 2. 16:44
 7/7 anonim válasza:
Elmagyaráznád, mert nekem is ugyan ez a gondom. Hogy csináltad?
2011. ápr. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!