Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egyre fogy a hely a gépemen....

Egyre fogy a hely a gépemen. Mi lehet a gond? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
A C meghajtómon napról napra kevesebb a hely (a dokumentumok a D-n vannak, azzal semmi gond). Folyamatosan karbantartom (CCleaner, SmartDefrag), és eddig nem is volt semmi baj, de az utóbbi időben elkezdett fogyni a hely, pedig semmit nem telepítettem fel rá, mindent a D-re rakok, szóval el nem tudom képzelni, mi lehet. Valami vírus esetleg?
2011. febr. 4. 22:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehetséges hogy elkaptál egy fenenagy vírust, ami "osztódik", futtass egy vírusírtót, de sebtiben!
2011. febr. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Panda Péter ***** válasza:
próbáld meg a böngészőben kitörölni a böngészési elmőzményeket, becache-selt honlapokat stb.
2011. febr. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nézd meg a rejtett mappákat, hátha találsz pár érdekességet.

Legutóbb nekem a nod32 rejtettjében volt 5 giga, előtte meg a levelezőben négy. Csak tudnám honnan.

2011. febr. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2011. febr. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
valamiféle BOOT vírus...a lényege az, hogy telepakolja a merevlemezt...nap mint nap több száz Mb-ot, vagy akár 1 gigát is képes "ellopni"...mikor én találkoztam vele, a vírusirtóm meg is találta, de a vírus által lefoglalt területet nem találtam, így újra kellett telepítenem a win-t úgy, hogy az összes partíciót le kellett törölnöm, és újakat létrehozni...remélem neked, nem ilyen vírusod van, mert ez nagy galibát tud okozni :)
2011. febr. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

szerintem is teljes rendszerellenőrzés. top10ből bitdefender az első, sokan használnak olyan top10es vírusíirtókat is, amik 1-2 hiányossággal rendelkeznek, de pl a nod32 már jelentős hiányosságokban szenved az első 4hez képest

ha ez sem megoldás, akkor biztonsági másolatok, és teljes formázás, újratelepítés. vagy szakember(pénzért).

2011. febr. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

09.48 vagyok


22:52 - elvileg a ccleaner ezeket is törli, ha úgy van beállítva. ezt is érdems megnézni, hogy miket töröl a program. vagy reinstallni a böngészőket, esetleg fontosabb programokat. és leszedni a sosem használtakat

2011. febr. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!