Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A laptop képernyő felbontása....

Pink07 kérdése:

A laptop képernyő felbontása. A Játékok mindig a közepén vannak, és két oldalt nagyon sok hely van, mi a gond?

Figyelt kérdés

Nos most kaptam egy új laptopot, az adatai:

intel processzor p6000 1.87 GHz

3gb ram

ati mobillity HD5145;VRAM:512mb

Warranty 24 months


15.6 HD/LED Bl


Nos a böngészés közben is, várjatok megmutattom:


[link]


Játékoknál is hasonló, ez ilyen a laptopokban? Vagy a felbontás, ne tán a HD miatt


Mellékesen a Wi-fi ben is segítenétek, hol kell keresni benne?


2011. máj. 19. 16:12
 1/3 anonim ***** válasza:
A gyik nem széles képarányra van tervezve ezért fut így, ezzel semmi baj nincs vannak oldalak amik támogatják, vannak amik nem, szét lehet húzni de felseleges mert torzul.. wifi hálózat keresés, hálózati beállításoknál kézenfekvően megtalálható.(win7 alatt, többiről nem tudom) játékoknál pedig képarányt kell állítanod 16:9-re amennyiben támogatja, ha nem akkor így marad.... PL stronghold crusader vagy nfsu2 sosem fog futni úgy, hogy teljesben kitölti, 4:3as képarányra írták, max magasság esetén sem fogja széltében kitölteni a képernyőt.
2011. máj. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oké, értem.
2011. máj. 19. 16:24
 3/3 anonim ***** válasza:
A böngészőben nagyíthatod az oldalt tetszőlegesen.CTRL+egérgörgő.
2011. máj. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!