Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mik azok a "file"-ok, stb....

Mik azok a "file"-ok, stb. amiket letörölhetek a "C"-ről, hogy több hely legyen a gépemen?

Figyelt kérdés

Kérdésemből látszik, hogy halvány lilám sincs a szám.gép karbantartásához, azonban jelenleg nem tudok szakembert hívni hozzá.

Kérem, aki valóban segítene és nem rossz szándékból válaszol a kérdésemre, az írja meg, - úgy, hogy egy laikus is értse-, hogy miket törölhetek le, amivel nem okozok kárt a gépemben.

Lemeztöredezettséget már nem tudok rajta végrehajtani, mert azt írja, hogy túl kevés, ahhoz a hely a meghajtón.

KÖSZÖNÖM.


2011. febr. 14. 21:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindent letörölhetel ami kivéve a windows mappát és a programok mappában lévőkből is csak azt töröld amit nem használsz
2011. febr. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Töröld le azokat a programokat amiket nem használsz, és/vagy tedd fel a CCleanert [link] Ez kipucolja a temp mappát például, ami több giga is lehet.
2011. febr. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ahhoz tudnunk kellene, mi van a meghajtón. Adatokat pl kiírhatod pendrivera, filmeket dvd-re, vagy mindent egy külső hdd-re (ma már fillérekért adják, 15-ért egy terrásat is kapsz). törölheted a sok helyet foglaló, általad nem használt programokat (pl játékok, persze a telepítőt és a serialt kiírod lemezre), adatokat szelektálod, ccleanert felteszed, ha még nincs fent, majd lefuttatod minden módban (nekem gigákat szokott leszedni, amit a böngészők összeszemetelnek). Részletesebb válaszért (részletesebb leírás vagy screenshotok fejében) írj privátot.
2011. febr. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ezeket így nem lehet. amit lehet, h bemész kellékek -rendszereszközök- lemez karbantartása és mutatja miket tudna leszeni, pl ideiglenes fileok, stb.
2011. febr. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2011. febr. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a segítséget.

A CC Cleaner fizetős, nem tudtam letölteni :-(

2011. febr. 15. 11:24
 7/8 A kérdező kommentje:
KÖzbe találtam CCleanert ingyen.Köszi
2011. febr. 15. 11:43
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A CCleaner soha nem volt fizetős, ami linket pedig írtam a hivatalos oldal linkje, ahonnan max 2 kattintás a letöltés. De örülök hogy rátaláltál.
2011. febr. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!