Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen alaplap? +táp

Milyen alaplap? +táp

Figyelt kérdés

AMD Athlon II 4mag 3.0 GHz

4GB ram,1.5 TB HDD , 1 GeForce GTS 450 1GB-ot...

naszoval bövitenni szeretném a gépemet egy Intl core i7-el meg beujitanni még 1 graf-t kb 1.2GB vagy 1.5 +4 gb ram...

most fogalmam sincs h mien alaplapom van de ehez kellenne 1 uj meg tápis szerinem....Vélemények??


2011. febr. 14. 22:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem írtad milyen tápod van, így nem tudjuk, kell-e új.

Igen, alaplap új kell, az i7 más foglalatot használ, keress hozzá valót, ami tetszik.

A ram bővítés teljességgel felesleges, manapság hardcore gamer gépbe is elég 4 giga, főleg, ha DDR3.

A videokártyád is korrekt, én ha most vennék gépet, GTS 450 OC2-t vennék, ami nem sokkal erősebb a tiédnél. Tehát arra sem költenék most.

2011. febr. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Vélemények? Hát nekem csak annyi, hogy te egy tipikus példája vagy annak, hogy "jajj de sok pénzem van, raj gépet akarok de rohadtul nem értek hozzá".
2011. febr. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én se mostanra gondoltam,de viszont mindenfélekép szeretnék beujitanni még +ba grafot mer 2012 söt 2011 be is a tesztek szerint ha full HD-be akrom játszanni az uj játékokat ahoz már 2graf kell
2011. febr. 15. 11:36
 4/4 A kérdező kommentje:
JA am a táp Logik 500W
2011. febr. 15. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!