Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Msp file-okat a Windows ->...

Msp file-okat a Windows -> Installer mappából, hogyan lehet kitakarítani? Több mint 22Gb az össz mérete. Van erre valami hatásos módszer?

Figyelt kérdés
2011. febr. 16. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem nincs is ilyen mappám o.O
2011. febr. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:) De van, csak rejtett mappa...
2011. febr. 21. 06:28
 3/5 anonim ***** válasza:

MSP (Microsoft Patch) fájlt

Az MSP a Windows Installer által használt telepitési formátum.

(nem babrálnám, ha nem feltétlenül szükséges!)

[link]


ha még is elakarod távolítani, segít az Unlocker program

[link]

Az Unlocker egy nagyon okos kis segédprogram, amely segítségével a rendszer, vagy más program által zárolt fájlt törölhetsz le, vagy átnevezheted, vagy akár át is másolhatod, amint az Unlocker-rel feloldottad a fájl zárolását. Használható az Intézőből, vagy a Küldés menüből közvetlenül is elérhető az egér jobb oldali gombjával.


(de előtte készíts 1 Rendszermentést!!)

2011. febr. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

első vagyok :D

az akkor ugyancsak érdekes mert nálam a rejtett mappák nálam megvannak jelenítve (most direkt meg is néztem a beállítást)


amúgy az Unlocker tényleg jó program, én néhány vírusos fájlt töröltem vele

2011. febr. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én nem piszkálnám a helyedben mert ez a mappa kell a windows-nak!

Ha meg akarod próbálni akkor unlocker ez a program kitakarítja de előtte készíts egy rendszer mentést!

2011. febr. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!