Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A laptopomat ma többszöri...

A laptopomat ma többszöri próbálkozás után sem tudtam bekapcsolni. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Benyomtam a bekapcsoló gombot, mint rendesen, és meg is szólalt az a kis pittyegés, ami bekapcsoláskor szokott, de a képernyőjén nem jelent meg semmi. Ezután hosszan megnyomtam a ki/bekapcs gombot és kikapcsoltam, majd 2x újra próbálkoztam, de semmi.

Fujitsu a márkája egyébként, ha ez számít, de tudom, mit tehetnék vele, el kell vinnem szervízbe?

Előre is köszi a válaszokat!


2011. febr. 17. 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez hardverhiba lesz.

Vidd el szervizbe.

2011. febr. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
vlmit hallasz h felpörög? lehet leesett és kilazult vlmi. ha nem értesz hozzá, go a szervíz
2011. febr. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ugyanolyan hangokat hallat, mint szokott, amikor bekapcsolom, nem azzal van a gond, csakhogy éppen a képernyője marad sötét... Azt hiszem, tényleg elviszem szervízbe...

Köszi!

2011. febr. 17. 18:14
 4/8 anonim ***** válasza:
akk videókari vagy lcd csatlakozó hiba lesz.!hajrá:)
2011. febr. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
monitort esetleg nem tudsz rákötni? van erre lehetőséged? mert akk kideülne h az lcd, vagy a videókari döglött be,
2011. febr. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy nem nagyon értek hozzá... :$
2011. febr. 17. 18:24
 7/8 anonim ***** válasza:

Próbáld ki a következőt ami 1 hardresetet csinál a laptopnak.

Kiveszed az akksit és csak az adapterről töltöd.

kb fél perc és 1perc közötti időtertemre folyamatosan nyomod a power gombot.

Visszarakod az akksit és bekapcsolod. Ha szerencséd van kb 1percig megint sötét képet fogsz látni de utána elindul ha nincs szerencséd akkor vagy az alaplapod vagy a kijelződ vagy a kettő közti csatlakozás megadta magát tehát irány a szervíz.

2011. febr. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Na most meg újra megpróbáltam és most már működik rendesen... :O

Nem tudom, h mi lehetett, de elég ijesztő volt!

Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget! :)

2011. febr. 17. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!