Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik a jobb és népszerűbb...

Melyik a jobb és népszerűbb weblap? A gportal vagy a mindenkilapja?

Figyelt kérdés
2009. febr. 22. 18:01
 1/9 anonim ***** válasza:
16%
Nagyon sok ilyen népszerű lap van és nehéz eldönteni, hogy melyik a győztes. Statisztikai adatokat még nem olvastam evvel kapcsolatban. Az általad említett oldalak mellet nagyon népszerű még az Origo, vagy a Startlap.hu, vagy épp a Fotexnet, de van akinek a gyakorikerdesek.hu van beállítva kezdőlapnak. :-)
2009. febr. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
kinek mi. én használtam gp-t, és mlapot, eoldalt, stb... én mindegyiket kipróbáltam, szerintem a gportalk a nyerő DE. ha picit értesz a php-hoz vagy ezekhez, akkor akár cjb.hu-n vagy akár atw.hu-n extra. hu-n (van még sok) regisztrálhatsz egy felhasználót, és FTP kliensel feltöltheted rá vaamelyik honlaprendszert. ajánlom figyelmedbe php-fusion ha ennél döntenél, mert az egyszerű, bár én e107-et használok, de az nagyon bonyi, ugyhogy ha ilyet csinálsz akkor használj fusiont!
2009. febr. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
34%

A Mlap:

30 menü hozható létre, nagyon könnyű a szerkeszteni. Nagy tárhelyt kapsz. Teljesen ingyenes.


A G-portal:

Amikor már regisztrálsz, azonnal küldened kell SMS-t, és rendelni kreditet. Ha nem rendelsz, nem fogsz tudni semmit se csinálni. Ha rendeltél, akkor 3 hónapig nem kell rendelni, Sok menü hozható létre. A kezelési nem olyan könnyű.


Válassz te, fizetsz a nehezebbért, vagy ingyen a könnyebbért.

A MLAP-ot sokkal könnyebb és egyszerűbb szerkeszteni.


Utóírat: (Egy +pontot megérdemlek, nem?:)

2009. júl. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
36%

A gportál a jobb és népszerűbb.Miért?Igaz hogy fizetős,de hozzhatsz létre menüt,menüpontot és sok extrát.Akkora fejléced lehet amekkorát akarsz,és sorolhatnám is.Nállam a Gportal a nyerő.

12/L

2009. szept. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
27%
Szerintem a gportal sokkal jobb mint a mlap. Igaz, hogy a mlapot könnyebb szerkeszteni, de a gp-on szebbet és jobbat kapsz. aki ért hozzá, az mlapon is megtudja csinálni úgy, mint gp-n. nekem mlapos oldalam van, és ha a gp ingyen lenne akkor mlapra nem is regelek. :)
2009. dec. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
55%
a gportal sokkal jobb nekem ott 2 oldalam van
2010. jan. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
55%

Én még kimondottan HTML-es oldallal is próbálkoztam, és az először nagyon bejött, de aztán valahogy nem sikeredett olyanra, amilyenre akartam. De a GP-re csak rá kell érezni és utána pikk-pakk csodaszép dolgokat tudsz művelni =) Most nincs oldalam se GP-n, se MLAP-on, de ugyebár különböző HTML kódokkal lehet "GP-s" MLAP-ot csinálni. Na ez nekem nem ment xD Egyébként szerintem keveseknek megy csak úgy hopp ez a dolog, ezért is vannak a GP-n különféle portálépítős oldalak. Én pl. a CSS-kódolást, a design készítést(mondjuk erre inkább magamtól jöttem rá, de 1-2 tutorial nem ártott =D) az ' [link] '-ról "tanultam".

Amúgy ha figyeli az ember ezeket az akciókat mikor 50GKR-ért lehet megvenni a portált örökre akkor érdemes GP-s oldalt csinálni (szerintem) mert mondjuk 3 évig megvan az oldalad és nem 1500 HUF-t fizetsz érte hanem mondjuk csak 500-at =)

Team GP^^

2010. febr. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
39%

Naná hogy a gportal.. Bocsi hogy ezt mondom de én az mlapos oldalakat meg sem nézem ... Szerintem ott még igénys dizit is nehezen lehet csinálni illetve kevés helyen látok .

13/L

2010. ápr. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Mrs. Valaki válasza:
Szerintem jó a gportal, de azért az elég idegesítő, hogy fizetős... Szóval szerintem mlap, 5mp.eu, vagy eoldal! Nem ér meg annyit, hogy egy picit jobb weblapod legyen, hogy fizess!!! Szerintem!
2011. júl. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!