Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Segítene nekem valaki szépen...

Segítene nekem valaki szépen lerövidíteni egy zenét fél percre?

Figyelt kérdés

Sehogy sem sikerül és igényesen szeretném megcsinálni, hogy legyen eleje is meg vége is ami lehalkul. Már több órája ezzel szenvedek, dehát nőből vagyok:D Tudna valaki segíteni? Nagyon megköszönném!


/egyébként a Love is in the air c. számról lenne szó/


2011. márc. 28. 22:12
 1/9 CUXER válasza:

[link]

Magyar nyelvű szoftver, rengeteg segítséggel.

Gyakorlati problémákkal is nem nagyon tudnak segíteni(ha nem sértődsz meg) a YouTube-on rengeteg magyar nyelvű segédvideó van fenn. De a VedoSmart.hu-n direkt ilyen jellegű gyakorlati segédvideókat készítenek.

2011. márc. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm már néztem ezeket:( De azért tényleg köszi!
2011. márc. 28. 22:45
 3/9 anonim ***** válasza:

Hogy vágjunk ki egy fél perces részt, szépen lekeverve, felkeverve a számból, ezt szeretnéd?

Jó, de melyik részt, azt nem tudom...?

Megcsinálnám, de mettől meddig.

Ha YouTube-n fent van, akkor a kezdési határt megjelölheted, ha azon a részen jobbklikk a lejátszó gombon és az előugró menüből ...copy current time...ezt ide beteszed mint linket.

Pl így>>> http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=NNC..

2011. márc. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Szia! Hát örülnék neki az biztos és sokáig köszönetekkel halomoználak el.:)


Bejelölni sajnos nem tudtam, de a 0,3 másodperctől lenne jó(hogy ne menjen sok idő a "semmivel" de legyen eleje) és tovább nem tudom. Fél perc sajnos annyira kevés, hogy még egy reflént sem tudtam normálisan belevágni. Úgyhogy azt akár rád is bíznám, a lényeg az, hogy kellemes hangzású legyen.

2011. márc. 28. 23:39
 5/9 anonim ***** válasza:

"Fél perc sajnos annyira kevés"...most akkor mennyi legyen kivágva? Kb fél perc, úgy hogy legyen eleje-vége?

De neked kéne kitalálni, mettől-meddig tartson kb mégis...:))

2011. márc. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez így jó? *****

..alul download...



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. márc. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tökéletes!! Köszönöm szépen! (: Ha esetleg valamiben tudok segíteni akkor szólj :)
2011. márc. 29. 15:52
 8/9 A kérdező kommentje:
Már meg is csináltam a videót amihez kellett(:
2011. márc. 29. 16:41
 9/9 anonim ***** válasza:
Örülök...:))
2011. márc. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!