Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ki mit gondol erről?

Ki mit gondol erről?

Figyelt kérdés

Pl egy kérdésre 100 kérdéssel kell válaszolni?


pl ilyenre gondolok HI mindenkinek nem megy a játék a gépemen pedig atom gépem van


milyen játék ? milyen vga kértya

boltba vetted a játékot vagy letöltötted ??


felesleges körök?


2011. ápr. 10. 01:43
 1/9 P.O.C. ***** válasza:
100%

Ha elmegyek az orvoshoz és azt mondom fáj a hasam, de nem mondom meg pontosan hol, és hogy mit ettem a napokban, szedtem-e rá már gyógyszert, van-e gyógyszer allergiám, stb..

Akkor valószínűleg nem tud rajtam hatékonyan segíteni, vagy olyan gyógyszert ír fel, amit még élek megemlegetem.


Itt rengeteg kérdező lusta ahhoz, hogy normálisan, kellő információt adjon a problémájáról. Persze lehet találgatni oldalakon keresztül, de hasznos válasz nem lesz az tuti.


Egy klasszikus példa:

Kérdés:

Ha' vettem egy rúútert' vaze, oszt összedugdostam a modemmel, de nem gyün' a net. Mijéé nem???


Válasz:

Ha' írjad bééé' az böngészőbe, hogy 192.168.1.1 meg admin/admin, oszt' maj' lesz valami...


1. Nem minden routernek ez az IP címe.

2. Attól még nem lesz net, hogy belépünk a webes felületre.


Utána jönnek az értelmes válaszolóktól a kérdések, és a kapkodó válaszolóktól a találgatások oldalakon keresztül, de a probléma még mindig nincs megoldva.


Persze mindez egy igényesen feltett kérdés esetében (pl.:hardver/szoftver környezet megnevezése, mivel próbálkoztam eddig?, mi a hibaüzenet/hibajelenség?, stb..) elkerülhető lenne, és már rég megoldódott volna a probléma.


Szóval "felesleges körök?", én nem hinném..

2011. ápr. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A kérdezőnek: komolyan azthiszed, hogy pl: nem megy egy játék, pedig az elmondásod szerint atomerőműved van, de akármi szar benne (videókártya,etc), akkor azon lehet segíteni?Senki nem fogja helyetted kitalálni ezt, szóval gratulálok egy értelmes kérdésért.


Egyébként az előttem szóló tökéletesen megfogalmazta az én gondolataimat is.

2011. ápr. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Értelmes kérdésre értelmes válasz!

lásd http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__weblapkeszit..

2011. ápr. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hát igen én észrevettem sok tini kérdezőnél hogy úgy írják le a problémát mint ha tudnák a választ de nem biztosak benne.

A legjobb kérdező pedig az idősebb korosztály akik kerek perec 3 vagy 5 mondatba leírják a tutit


meg aztán itt van a sok webldalam kérdés :/

2011. ápr. 10. 13:16
 5/9 A kérdező kommentje:

Assmodeus

Ezeket NEM ÉN kérdem ezek csak példák!

2011. ápr. 10. 13:17
 6/9 A kérdező kommentje:

Ez nem régi de válaszok sincsenek a toppon

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerdes..

2011. ápr. 10. 13:37
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem te egy logikai szintet vársz, ami nem mindenkiben van meg... Ettől még bosszantóak a "körök", de ez van. Pont mint az utcán, ha nyitott szemmel jársz.

De még most is becsúszott egy kör...nemdebár kedves Assmodeus-om. D

2011. ápr. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát igen kérdező, sztem jól látod a problémát.Aki nem tud kéni az ne is várjon segítséget.

Assmodeus szővegértés 1-es!

2011. ápr. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Üdv.

És sokan sajnos szégyenlik hogy nem értenek valamihez és ezt sokszor így próbálják leplezni :(

2011. ápr. 25. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!