Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám visszaállítani...

Hogyan tudnám visszaállítani az olympus fényképezőgéppel készített fényképeket az XD memória kártyáról?

Figyelt kérdés
Van egy olympus fényképezőnk, ballagáson fényképeztünk a hétvégén, kiszedtem a memória kártyát, betetem a laptopba, hogy felmásoljam a képeket, de nem látott egy képet sem a gép. Amikor vissza tettem a fényképezőbe az se látott egy képet sem, de észrevettem, hogy azt írja, hogy 111 képet tudok készíteni, visszatettem a gépbe, és észre vettem, hogy nem látok kép fájlokat, csak egy mappát, amibe kéne lenniük, de az 1 GB-ból csak 98 mega szabad hely van. Hogyan tudnám visszaállítani? Ezek után csináltam a windows 7-el egy ellenőrzést, és javítást, amit megkérez amikor beteszem a gépbe (a másik lehetőség: folytatás javítás nélkül...azt hiszem). Ezek után már nem mappát lát, hanem rengeteg azt hiszem chs kiterjesztésű fájlokat abba a mappába, ahova írta, hogy mentette. Nagyon fontos lenne ezeket lementeni. Légyszíves segítsetek.
2011. máj. 3. 19:01
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

mély vizsgálat engedélyezését kapcsold be...másik meghajtóra ments!!!

2011. máj. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2011. máj. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!