Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi baja a gépemnek? Többi lent!

Mi baja a gépemnek? Többi lent!

Figyelt kérdés
Este vigan wow-oztam mentem bg-re. a harc közepén egyszercsak megfagyott a kép és elkezdett sipolni a hangszóró. a gép mivel semmire nem reagált ezért kapott egy reset-et. inne van a gond. a gép bekapcsolt de nem adott képet a monitorra. mivel éjjel kettö volt ezért átraktam a szerelést másnapra. reggel lejöttem ,próba, ugyanugy nincs kép. na szétkaptam megpucoltam a csatlakozokat, semmi. ugyanugy rossz. próbálgattam egyszer csak lekötöttem az egyik vinyót (nem a windowsost) és bekapcsoltam. még mindig semmi. ékkor látom hogy a videókártyán nem megy a ventillátor na gondoltam akor lehet hogy annak van baja. kivesz megint megpucol, betesz. gép inditt és láss csodát bekapcsolt a ventillátor is ment a vidikártyán. elinditom flatout2-öt próbának megy rendesen. na mondom oé kész. gép kikapcs. azóta még a vinyót szedtem ki meg raktam vissza de a gép bekapcsol minden venti megy de kép nincs. pár próba után gép bekapcsol de már nem is pittyen az elején. még néhány próba mostmár bekapcsol majd 10 másodperc mulva i. nekem ez relytély
2011. máj. 10. 13:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem megégetted a vidikártyád. Akkor most az a gép megy vagy nem? Ha nincs és nem is volt kép, vagy sávokban, akkor videókari lesz a gondod.
2011. máj. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
incs kép de maga a pc ment egy darabig csak nem adott képet mostmár nem nem pittyen a bekapcsolás után a gép sem pedig azt szokott és kis idő mulva magától leáll
2011. máj. 10. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!