Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Acer5742G típusú laptopom...

Acer5742G típusú laptopom nagyon zúg, mitől lehet, vagy abnormális-e ez egyáltalán?

Figyelt kérdés
2011. máj. 17. 15:10
 1/6 anonim ***** válasza:

kicsit konkrétabban

melyik rész felől jön a zúgás, venti vagy vinyó, esetleg videókártya felől? milyen jellegű a zúgás, milyen folytonosságú, alkalomszerű vagy rendszeres, mikor jelentkezik?

2011. máj. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez Acer betegség, nem kell csodálkozni azért ad csak 1 év garanciát.
2011. máj. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Sri:

A hűtő felől szerintem, bár nem tudom, hogy mi hol van.:$A bekapcsoló gomb felőli oldal. Nem igazán értek a laptopokhoz. Nem folyamatos, egyszer-egyszer beindul. Szóval szerintem, normális,mert többi laptop is zúg, csak azért merült fel bennem a kérdés, mert eléggé hangos. Átlagosnál hangosabb.


A második válaszoló kommentjét olvasva, viszont akkor lehet,hogy tényleg semmi baja.

2011. máj. 17. 15:50
 4/6 A kérdező kommentje:
Hogyha nem normális, az meg eléggé gáz, mert két hete vettük...
2011. máj. 17. 15:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is így jártam visszavittem először, állítólag a ventilátorral volt baj. Majd 2 hét múlva ismét visszavittem akkor már a merevlemezzel. Majd megint 1 hét múlva megint zúg, ekkor már bepöccentem, és kivertem a balhét, hogy cseréljék ki.Ráfizettem és elhoztam egy Dell - Inspiron. Azóta semmi probléma, remélem így is marad.
2011. máj. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hmmm, ettől most egy kicsit bepöccentem...:S Nem egy olcsó laptop, szóval, ez így nem kellemes hír... Köszi szépen a válaszokat, visszaviszem, kíváncsi vagyok mit mondanak!...
2011. máj. 17. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!