Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nincsenek barátaim, egész...

Nincsenek barátaim, egész nyáron itthon vagyok és netezek. Abnormális, gyűlölöm magam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

13/L

Nagyon utálom magam, ameddig volt suli legalább kimozdultam, most két hete ki sem tettem a lábam a lakásból... Suliban se voltak barátaim, senkit nem ismertem, csupán az osztálytársaim valamennyire.. Itt a nyár, egész nap gépezek és tudom, hogy nem normális... függő vagyok, azaz igazság. de ha lenne más amivel lekötném magam.. Jó tudom, rajz, olvasás, sport... De egyedül?! Nem akarok egyedül lenni, barátokkal akarok lógni, sétálgatni.. de mégis hogyan ismerkedjek? Nem járok bulikba, kocsmába sehova.... Így meg nem lehet, leszólítani meg egy embert nem tanácsos...

Csetelni... szoktam csetelni, de nem akarok internetes személyekkel találkozni a valóságban.. Nem bízok senkiben. Szüleim is megjegyezték, hogy miért nincsenek barátaim, miért nem járok el itthonról, én mondtam, hogy nem érdekel majd később a szobámban sírtam az ágyamon... soskzor álmodozom arról, hogy sok barátom van és csörög a telefon, megyünk valahová de semmi.. És ugyanígy van a pasikkal is, engem nem szeret senki. Nem vagyok kövér, sőt inkább vékony, a kezeim például nagyon vékonyok, ezt sokan meg is jegyezték már. Nem vagyok szép se, de most ez van. Barátokat szeretnék, nyári programot.. Nem egésznap bent kuksolni. De ha le is mennék az utcára mit csinálok?? Elegem van az egész életemből.. Megölni magam viszont nem akarom. Ismerőseim sincsenek nagyon, családtagjaim mind felnőttek, és el vannak magukban és osztálytársaimmal nem tartom a kapcsolatot, mert (lányok)mindegyik inkább átmegy plázapcsába, már bocsánat a káromkodásért. (Na jó, eggyel még jóban vagyok de ő egész nyáron nyaral)

Tudom, hogy egy lúzer vagyok, nem kell emlegetni... Viszont változtatni akarok rajta, nem menő akarok lenni, csak szeretnék pár igazi barátot :)


2011. júl. 2. 02:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%
Ha unatkozol add meg az MSN cimed :)
2011. júl. 2. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
13/f
2011. júl. 2. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, hová valósi vagy? :D Kb én is így vagyok ezzel, csak annyi a különbség, hogy én már vén dög vagyok, de ha tényleg ennyire unatkozol, és erre laksz, szólj, én lógok veled. :D

18/L

2011. júl. 2. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan mintha magamról olvastam volna :D

15/L

2011. júl. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
ez a mi sorsunk 15/f
2011. júl. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%
Tudod mi a furcsa nekem? Az, hogy nem nagyon akarsz semmit tenni, azért, hogy ez megváltozzon. Másoktól várod a megoldást. Neked még semmi nem futott át az agyadon? Nem olyan bonyolult barátokat szerezni. Ha rá írsz valakire cseten, hogy bocs megtudod mondani h ez meg ez.... Meg ezzel az emberkével tényleg ez meg ez van? Meg szóval érted. Az utcán is múltkor neki mentem véletlenül valakinek és azóta mindennap beszélünk. Szánd el magadat és csinálj hülyeségeket. Azzal a lánnyal aki egész nyáron nyaral, hogyan lettél jóban? Hátha másokkal is menne. Szomszéd lány? Na, Hajráá!!! Én szurkolok neked, de tegyél is valamit!:))
2011. júl. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Szeretnék is tenni, de egy tök ismeretlenre nem nagyon merek ráírni cseten... hát vele már kiskorunk óta jóban vagyok, csak nyáron elutazott...de suliidőben vele elszoktam lenni :)

Szomszédba idősek laknak ..

2011. júl. 2. 13:43
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan mintha rólam írtad volna..Eskü :D

Kezdj el valamit sportolni, vagy tánc vagy ilyesmi, ott tudsz ismerkedni bár nemtom nyáron menynire van lehetőség rá..Hívd fel azt az 1 normális barátnőd és menjetek el strandra vagy valahova:D

15/L

2011. júl. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

17.13as vagyok: Nekem az egyetlen szerencsém hogy van barátom dehát neki meg nem akarok mindennap a nyakán lógni :/

Szóval nekem ilyen vagy vele vagyok, vagy unatkozom, vagy épp hívnak valahova de nincs pénzem menni...:/

2011. júl. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

azért örülök, hogy nem vagyok egyedül... de megtettem az első lépést, akikkkel úgyahogy jóban vagyok az osztályomba azoknak írtam levelet van e kedvük valahova menni, remélem válaszolnak majd. :)

és igen, ezek a szakkörök/programok jó ötletek, majd megnézem hátha találok valami foglalkozást. a legjobb barátnőm (vagy az egyetlen) szinte egész nyáron nincs itthon, de ha hazajön legalább tudok vele hülyülni, filmet nézni.. bármit :D

2011. júl. 2. 17:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!