Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire abnormális a kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire abnormális a kapcsolattól való ilyen szintű/távú elzárkózásom?

Figyelt kérdés

Elég aktív életet élek, sokat dolgozom, ennek köszönhetően rengeteget utazok, vannak hobbijaim, amire nagyon sok időt szánok, sokat bulizok, emellett tanulok. Tehát élem az életemet rendesen, nincs hiányérzetem. A barátnőim, ismerőseim, kolléganőim 99%-a kapcsolatban él - a legtöbb már az esküvőjét tervezi. Nekem abszolút nem hiányzik a kapcsolat, a kötöttség, a szerelem (voltam már szerelemes évekkel ezelőtt, de annak már vége). Sokszor kérdezik, hogy miért nincs kapcsolatom, ilyenkor azt válaszolom, hogy mert jelenleg anélkül is teljes az életem. ÉS ÍGY IS GONDOLOM. Néha azonban elgondolkodom, hogy mi lesz, ez mindig így lesz? Tele lesz élményekkel az életem, bizonyos anyagi háttért teremtek magamnak, de 40 évesen egyedül fogok élni? Nem ejt kétségbe a gondolat, csak néha olyan jó lenne a jövőbe látni, hogy mégis mindig egyedül leszek, jó lesz ez az állapot, esetleg megunom és jön a """herceg""".

Mit gondoltok erről?


L20


2011. júl. 9. 14:07
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja, elfelejtettem, 3 éve vagyok egyedül.
2011. júl. 9. 14:08
 2/8 anonim ***** válasza:
Csak normális vagy.
2011. júl. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Teljesen tökéletes így az életed!!Mindenkinek mások az igényei,vannak,akik abszolút nem bírják társ nélkül,vannak,akik meg teljesen elvannak nélküle!

Csak magadra hallgass,ha majd egyszer szükséged lesz egy párra,azt úgyis érezni fogod,súgni fogja a szíved!:-)De ha most így teljesnek érzed az életed,felesleges lenne azért változtatnod,hogy "beállj a sorba".Felesleges azzal elrontani a boldogságod,hogy azon gondolkodsz,hogy mi lesz 10-20 év múlva,hiszen az ember nagyon gyorsan tud nagyon sokat változni!!20 évesen nem vagy lekésve semmiről,sőt ilyenkor kell kiélni magunkat,mert ha egyszer lesz családod,kedvesebb időd lesz a hobbijaidra!Mellesleg pár nélkül is lehet teljes az életünk szerintem.

2011. júl. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak meg akarod győzni magadat, hogy így teljes az életed... Hidd el, nem te döntöd el, hogy halálosan belezúgsz-e valakibe, vagy nem. =) Mindig váratlanul jön, nem döntés kérdése. Csak azért hiszed azt, hogy így jó neked, mert már régen voltál szerelmes és elfelejtetted, milyen érzés is. Tapasztalatból beszélek.


21 f

2011. júl. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Majd egyszer úgy is szerelmes leszel csak nem most. Jelenleg el vagy foglalva, és a legjobb benne, hogy teljesnek érzed így az életed. Tudod, a legjobb szerintem az, ha valaki egyedül is meg tudja állni a helyét és nem kapcsolatfüggő. Tehát egyedül is ugyanolyan jól érzi magát. Más már rég rohanna kapcsolatokba, mert állítólag ez az "elvárás" egynéhány ember szemében..Tudom miről beszélek, találkoztam ilyenekkel már, idegesítőek.

A lényeg az, hogy tudd mikor jön el a Te időd, és ha úgy van ne utasíts vissza ajánlatokat. Addig is élvezd ki az időd, az életed.

Nem hiszem, hogy 40 évesen is egyedül leszel magányosan.


üdv.

19l

2011. júl. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyik kedvenc regi szamom pont errol szol. Ha sokat utazol gondolom jol megy az angol, igy eleg lesz ide bemasolnom. Szerintem baromira igaz amirol szol.


You can live your life lonely

Heavy as stone

Live your life learning

And working alone

Say this is all you want

But I don't believe that it's true

'Cause when you least expect it

Waiting round the corner for you


Love comes quickly, whatever you do

You can't stop falling


You can live a life of luxury

If that's what you want

Taste forbidden pleasures

Whatever you want

You can fly away to the end of the end of the world

But where does it get you to?

'Cause just when you least expect it

Just what you least expect

2011. júl. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A legtöbben, akik ezt a dumát nyomják, mint te most, csak önmagukat próbálják győzködni, hogy igaz szerelem nélkül is teljes az életük. Nos, van egy rossz hírem: csak szeretnéd, hogy az legyen. De remélem erre te magad fogsz rájönni, mikor ismét szerelmes leszel.
2011. júl. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"legtöbben, akik ezt a dumát nyomják, mint te most, csak önmagukat próbálják győzködni, hogy igaz szerelem nélkül is teljes az életük. Nos, van egy rossz hírem: csak szeretnéd, hogy az legyen. De remélem erre te magad fogsz rájönni, mikor ismét szerelmes leszel."


Szerintem meg az ilyet, csak olyan ember tudja mondani, aki nem tudja szerelem, meg párkapcsolatok nélkül elképzelni az életét. Vagy aki soha nem tud egyedül maradni, és úgy lefoglalnia magát és még readásul így egyedül is élvezni a dolgokat. :-) Úgyhogy szerintem hagyd meg azokra, akik VALÓBAN élvezik az egyedüllétet akár hosszútávon, vagy sem. De igenis, meg lehet lenni egyedül, úgy, hogy nem aggaszt semmiféle probléma, hogy jaj nekem most nincsen barátom/barátnőm mi tévő legyek?!. Nem is értem miért zavar az, vagy miért bánt valakit, ha ilyesmit olvas, hogy ez az ember tényleg meg van egyedül. Ennek többféle okai is lehetnek, miért érez így. Hogy normális-e. Majd ő eldönti magának. Amíg nem éreztél hasonlót, vagy nem vagy/voltál benne tapasztalt addig ne mondj olyat, hogy nem létezhet ilyen ember. De létezhet. Csak nem tapasztaltad. Van ilyen, ez van. Az még nem zárja ki annak a lehetőségét, hogy nem létezhetnek ilyen emberek akik hosszútávon is meg vannak egyedül. És nem járkálnak kapcsolatból-kapcsolatba.

2011. júl. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!