Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Most ilyenkor mi van? Vki...

Most ilyenkor mi van? Vki segítsen? (COD 6)

Figyelt kérdés
Megvettem a cod 6ot mert multizni akarok. Raknám fel, felrakta a steamet meg minden.. Rakja szépen, már 40%nál tart, és én hülye átállítottam a steamet magyarra, ezért kilépett a telepítésből meg midnenből, aztán vissza, és nem tudtam visszakapcsolni a telepítést... aztán letöröltem a steamet, most rakom újra, aztán mondom hogy nem akarok regisztrálni steamre, hanem van accom, belépek, azt írja hogy ilyen nincs. Aztán megint megnyitom a steamet, utána már beenged lépni. Rámegyek az aktiválásra, de azt írja hogy már aktiválta, mondom ok, aztán megyek tovább, elkezdi a telepítést mint az előbb. Aztán mielőtt telepíteni valamit kiír hogy finish. Rámegyek, most tölt valami 11 gigás szart, ami még 6 óra mire lejön.. Most akkor hogy rakjam fel???? Disc 2 nem is kell?? MErt most nem rakja fel vagy a f*szom tudja hogy mivan, de már nagoyn kivagyok. Lehet tölteni multit 11 gigásat, meg singlet 11 gigásat és nagoyn nem vágom most miről van szó. Valaki segítsen pls!
2011. máj. 17. 17:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Jaja a multi és a single külön 11-11 giga
2011. máj. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen erre rájöttem ,de nem ez a kérdés
2011. máj. 17. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!