Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Akinek volt fogbeültetése...

Akinek volt fogbeültetése (impalntátum) az kérem segítsen. Nekem 3 honapja van implantatum, es meg nem mondtak hogz be-e fogdta a szervezetem vagy sem. Ilyenkor lehet futni esetleg fitnessbe jarni? Illetve sulyzokat emelgetni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 24. 18:53
 1/3 anonim válasza:

Nekem nem volt, de fogorvosnak készülök, szóval tudok pár dolgot róla.

Lehet akárhova járni, csak ne erőltesd meg magad nagyon, nem tudom, neked mennyire gyorsan gyógyul. De 3 hónap után azért már nem olyan veszélyes szinte akármit is csinálni.

Kontrollra nem mész?

2011. márc. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
az orvos azt mondta, hogy csak gyogyuljon, ha van valamilyen problema akkor menjunk.szerintem ugy aprilis vegen fogunk menni.es meg azt szeretnem kerdezni hogy szerinted h ha eddig nem lokte ki a szervezetem akkor meg kilokheti? es ha mar vegleg befogadta a szervezetem akkor nem tudod hogy alkoholt lehetlesz -e fogyasztani? mert mar 5honapja nemittam semmilyen buliban semmit, mert felek h vlmi rosszat teszek.. a cigi az tudom hogy art neki, az alkohol is ?
2011. ápr. 3. 09:57
 3/3 anonim válasza:

Dr. Hátsági Implant Fogászat Székesfehérváron!


Szívből ajánlom mindenkinek!

2014. jún. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!