Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért hűt annyira a laptopom...

Miért hűt annyira a laptopom ventilátora?

Figyelt kérdés

1 hete vettem egy laptopot újonnan HP 620 időnként annyira hűt,hogy egyáltalán nem áll le.

Most már bekapcsoláskor is elkezd zúgva hűteni.

Nem frissít közbe,nem csinál semmi műveletet ami indokolná az ekkora hűtést.

Mit csináljak? Win7 van rajta (eredeti)

Ha újra telepítem megoldódik a probléma? Vagy vigyem vissza és esetleg,hozzá nem értő emberkék belenyúlnak.

A régi laptopommal is volt egy kis gond.Azt vissza vittem,de karcosan kaptam vissza és nem ismerték el.Azért van fenntartásom ez miatt.

Csak hozzá értő válaszát várom! Köszönöm!


2011. máj. 20. 08:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Érdekesen fogalmaztad meg ezzel a hűt dologgal a kérdést :)


Bekapcsolásnál a legtöbb gép felpörgeti a fordulatszámot, ez nagyrészt természetes. A fordulatszámot a BIOS szabályozza, nem a windows, tehát ha újratelepíted sem lesz jobb.

Ha csak bekapcsolásnál és gépigényesebb műveleteknél csinálja akkor nincs semmi baj, ha folyamatosan akkor BIOS-t kellene frissíteni.

2011. máj. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezt a nagy "hűtést" nem minden beindításkor csinálja,illetve 2x csinálta.Akkor újra indítottam és már nem zúgott.
2011. máj. 20. 09:00
 3/3 VODKA0710 ***** válasza:
Gondolom ha kikapot az aksit, meg a töltőd, visszarakod, akkor kezd el gyorsan forogni. A BIOS-ban keress ehez kötött beállításokat, illetve Windows-ra töltsd le a SpeedFan nevű programot. Ha szerencséd van, felismeri a hűtőket, és lejjeb tudod venni a fordulatszámot Windows-ból is.
2011. máj. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!