Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a probléma?

Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Tegnap este egyik pillanatról a másikra már nem tudtam gépelni. Mivel vezeték nélküli billentyűzetem van így megpróbálta kicserélni az elemet, de így sem reagált semmire. Ma reggel megint nem reagált aztán az egyik pillanatról a másikra megint jó lett egy ideig majd megint semmi. Az usb egy kicsit ki volt húzódva, megigazítottam, egy ideig működött majd megint semmit. Az egérnek semmi problémája (billentyűzettel együtt van).
2011. máj. 20. 10:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is volt hasonló problémám, eltávolítottam az eszközkezelőben a driverét, amit csatlakozáskor telepített magának, utána csatlakoztattam újra a sticket, megint telepítette a drivert, utána működött hibátlanul.. :)

Esetleg ha átrakod másik usb-re, ezt is próbáld meg..

2011. máj. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Átraktam egy másikba, hát ki tudja... Holnap tervezem visszavinni, ha nem változna még így sem semmi, de remélem nem kell.
2011. máj. 20. 11:01
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Eddig jól működik =)
2011. máj. 20. 18:10
 4/4 A kérdező kommentje:

csak 1 napig tartott =(.

Valaki tudja, hogy vajon ezen kívül mi lehet a probléma?

2011. máj. 22. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!