Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » üdv xperia x8-ra letöltöttem...

üdv xperia x8-ra letöltöttem az ES File Explorer fail kezelőt, de ezt sem telepíti, azt sem tudom hogy hol van a telefonon, ilyenkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 24. 19:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ha nincs elérhető HSDPA hálózat (ezt jelenti a H) akkor simán csak egy 3G ikon van kint és ugyanúgy ott van a két nyíl ami fel és le mozog ha megy a net (ha még 3G hálózat sincs akkor vagy E, vagy G van ott)

Ha nincsenek nyilak se, akkor valamiért nem kapcsolódik a nethez. Ez úgy látszik, hogy az X8-asoknál valamilyen népbetegség lesz. Amikor ilyen problémákkal irkáltak kérdéseket akkor egy teljes visszaállítás megoldotta a problémát.

2011. máj. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!