Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Grafika/videókártya probléma?

Grafika/videókártya probléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az a helyzet, hogy a játékokban hiába húzom fel maxra a grafikát, a tárgyak éle mindig töredezett, cikkcakkos. Legalábbis távolról. Közelre nem annyira, csak nagyon pici cikkcakk van, hogy szinte észrevehetetlen. Ezt a problémát szeretném megoldani, azt szeretném, hogy szép, sima legyen minden.

Egyébként NVIDIA GeForce GT 425M videókártyám van. Laptop.


(Le is töltöttem a legfrissebb driveket [elvileg azok], de nem segített:(]


Köszönöm előre is a válaszokat!


2011. máj. 30. 21:17
 1/7 A kérdező kommentje:
Közelről*
2011. máj. 30. 21:17
 2/7 anonim ***** válasza:
élsimítás kell ide te fasz
2011. máj. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Képzeld, felhúztam az élsímitást maxra, de semmi.
2011. máj. 30. 21:34
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy grafikailag ennyit tud a játék? Melyik játékról van szó?
2011. máj. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Most már sikerült, egy srác segített. Nem állítottam be rendesen az élsimítást, mert alkalmazásvezérelt volt... átraktam 16x-ra, és most már jó!
2011. máj. 30. 21:45
 6/7 A kérdező kommentje:
Tudjátok, nők és számítástechnika... Pff :)
2011. máj. 30. 21:46
 7/7 anonim ***** válasza:
16x az valószínűleg az aniso szűrés nem az élsimi. Az AA általában 8x-ra állítható, de rendesen ronthatja a teljesítményt plusz a szűrők bekapcsolásával megnő a VRAM kihasználtság is. Általában egy 4xAA, 8xAF már jól tud kinézni, de újabb játékokhoz és normálisabb felbontáshoz ehhez azért kell combos GPU is.
2011. máj. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!