Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy kell csinálni ezt a...

Hogy kell csinálni ezt a firmware frissitést?

Figyelt kérdés
És mire jó ez ?Egy DVD-re kiirtam filmeket de mikor berakom a lejátszóba nem megy , csak kattog össze vissza (másik laptopon megy xal nem a DVD vel vana gond... ha más DVDt rakok be , azt lejátsza.Ezen tud segíteni ez a frissítés, vagy elba*zódott a lejátszóm és megette a fene ?:S
2009. márc. 19. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Pedig valószínűleg a lemez szar. A számítógépekben sokkal érzékenyebb olvasófej van, mint az asztali lejátszókban. Ha olcsó, noname lemez, akkor szinte tuti az a baj. És persze tisztának, és lehetőleg karcmentesnek kell lennie.

Btw firmware frissítés le van írva a gyártó honlapján: általában lemezre/pendrive-ra ki kell írni a letöltött frimware fájlt, be kell nyomni a lejátszóba, és az elintézi magát. De szerintem nem ilyen baja van neki.

2009. márc. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát ugytom h TDK nem egy szar márka , és más amit detto ugyanilyen DVDre irtam ki azt megy .. csak ez az egy nem :S.... de másik laptopba megy meg mindenhol csak itt nem.. komolyan nem értem :S
2009. márc. 19. 23:35
 3/5 anonim ***** válasza:
A TDK mióta eladta a lemezrészlegét jóindulattal is csak közepesnek mondható. Illetve hamisítják ezerrel. Ha boltban vetted, matricával, akkor valószínűleg nem az. De ha matrica nélkülit vettél, akkor nem kizárt (én sajnos többször is fogtam ki kamut :( )
2009. márc. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Apám hozza és tutira nem hamis mert olyan helyen dolgozik :) akkor nincs ötlet h mi lehet a baj ? próbáljam meg ezt a firmware-t vagy lekéne cserélni a dvd lejátszót ?:S
2009. márc. 21. 07:59
 5/5 anonim ***** válasza:

A TDK egy szar! Én 2 éves lemezeket nem tudok visszaolvasni 2 meghajtóval se!

Úgyhogy én befejeztem a TDK-ra írást!

2009. szept. 6. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!