Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Merjek egy mp4-en firmware...

Merjek egy mp4-en firmware frissítést végezni?

Figyelt kérdés

A közeljövőben fogok mp4-et venni. A neten nézegettem őket, amilyen menüket pedig láttam, azok nem idéznek bennem kellemes emlékeket. Reménykedek, hogy véletlen mégsem olyanok a szoftvereik, mint ahogy kinéznek, de ha mégsem, akkor most jön a kérdés.

Merjem-e a szoftverét frissíteni, miért, miért ne, milyenre, hogy keressem, hogy és mit érdemes, vagy mit nem? És mit érnék el vele, pl én kifejezetten örülnék neki, ha tudnék vele lejátszási listát beállítani, ha egyáltalán lehetséges.

Félénk kezdő várja a legalapvetőbb tanácsokat is. :D


2010. febr. 26. 20:28
 1/2 anonim ***** válasza:

ha szeretnél garanciát veszteni nyugodtan....


mi értelme van egy mp4-en szoftvert frissíteni mond már meg?lejátszási listát mindegyiken lehet csak nem egyforma módon, azért adnak hozzá használati utasítást.

2010. febr. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Pont ezért kérek Tanácsot.

Van értelme. Jobb szoftvert lehetséges találni. Legalábbis úgy gondolom, mivel ugyanazt a szoftvert nem egy mp4en látom viszont.. a lejátszási listát illetően pedig kapásból mondok jónéhányat, amin nem lehet szerkeszteni.

2010. febr. 26. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!