Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hónaljszőrömön furcsa dolgot...

Hónaljszőrömön furcsa dolgot vettem észre, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Az egyik hónaljamon a szőrre vmi sárga nem tudom milyen anyag tapadt, kb bevonja a szőrszálakat! Olyan mintha izzadtság száradt volna rá, de még se az!

A másik hónaljam teljesen rendben van!


Sose volt még ilyenem! Van vmi tipp hogy mi lehet ez és mitől lehet? Esetleg hogy lehet eltüntetni?


2011. jún. 8. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem szőrtelenitsd le...
2011. jún. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

borotvával,gyantával


de sürgősen

fujj

2011. jún. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Undorító... Borotváld le, ebben a dög melegben csak minden rátapad a szőrre és mocsokmód büdös lesz :SS
2011. jún. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mindegy hogy fiú vagy vagy lány és az sem fontos, hogy hány éves vagy, szerintem egy "egészségügyi" borotválás mindkét hónaljban megfontolandó lenne. Hidd el, ha az idősebb korosztályba is tartozol és férfi vagy akkor sem ciki, de ha hölgy vagy és esetleg meg fiatal szerintem meg szinte kötelező is. Nem akarok táborokat megosztani és éljen a természetesség, de csak bizonyos határokig...Szerintem a probléma meg fog szűnni, ha leborotválod és hagyod újra kinőni, vagy átállsz a rendszeres borotválásra, nem nagy időt vesz igénybe, minden másnap fürdéskor csak lekapod a tusfürdő habjával friss érzés, próbáld ki...
2011. jún. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, ez pasiknál is szükséges (minden más szempontból náluk szőrpárti vagyok), és egyáltalán nem nőies...
2011. jún. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!