Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » BIOS probléma. Egy kicsit...

BIOS probléma. Egy kicsit elronhattam a laptopot?

Figyelt kérdés

Sziasztok;


Van egy kis gond a laptopommal. Szerdán feltettem a Daemon Tools programot, ami aztán mégsem kellett, de amikor törölni akartam egyszerűen kivágta a gép alól a lábát, bejött a bluesrceen, futott valami és újraindult. Ezt eljátszottuk párszor, fogalmam nem volt mi ez; hülyeség lehet de vírusra gondoltam, úgyhogy gyorsban frissítettem a McAfeem és töröltem az összes lehetséges vírusos programot.

Na és itt jön a gubanc; ugyanis amikor kitöröltem az Intel Matrix-ot a gépem megzakkant. A monitor felbontása totál megváltozott, az összes parancsikon mintha szét lenne húzva, interneten dettó, ráadásul az alvó állapot is eltűnt.

Próbáltam mindent; hibát javítottam, kerestem, visszatelepítettem az intelt de semmi; minden jól működik egyébként csak a felbontás (mintha csökkentettben lenne a monitor, de tuti nem az. Ha kell vágok ki képet a monitorról megmutatom, de én biosra gyanakszom .

Toshiba L300-am van, de mégcsak at sem találom, hogy hol lehetne belépni(abszolút nem ír ki semmilyen bill.kombit a gép úraindításkor).


Tudnátok segíteni? Nagyon hálás lennék.


2011. júl. 16. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem a BIOS-ban van a gond. Nem működik a VGA driver. Telepítsd újra az egészet, de előtte töltsd le a megfelelő drivereket. A gyártó honlapján megtalálod.
2011. júl. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet csak letörölted a videó kártya driverét.Tedd újra és álítsd át a képernyő felbontását.
2011. júl. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget, de konkrétan az oldalon sem találom ezt a részt...béna vagyok ToT
2011. júl. 16. 14:17
 4/4 A kérdező kommentje:
Megvan :o) Szóval ez az Intel Matrix a videokártya; ezt töröltem le, mert azthittem valami grafikai program ami már nem kell :o) Én és az ész :oD
2011. júl. 16. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!