Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem töltődik a laptop...

Miért nem töltődik a laptop akksija? (magyarázat lent)

Figyelt kérdés
Áramba bevan dugva a töltő, világít is a töltőn lévő kis led, a gép is érzékeli mert ezt írja ki: "csatlakoztatva, nem töltődik". Mi lehet a probléma?
2011. júl. 20. 12:24
1 2
 11/18 anonim válasza:
Tévedtem, csak lassú volt a masina, "rendbe rakta" magának az illesztőprogramot, viszont továbbra sem tölt. :\
2014. okt. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
peti.10! Köszönöm szépen a tanácsodat, nekem is bevált! :)
2015. okt. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
Nekem is visszarakta az illesztőprogramokat de továbbra sem tölt. Ezek szerint az aksi K.O. ??
2015. nov. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Mandragora válasza:

Peti te vagy a király!!!

Én nekem 2 hónapos zsír új laptopom van, teljesen elkeserített, amikor egyik napról a másikra meghülyült és folyamatosan azt írta ki, hogy nem tölt. A vicc az egészben, hogy ennyi volt és sikerült az ő ötlete alapján, megoldani a problémát 2 perc alatt :D

Nagyon köszönöm, rengeteget segítettél ezzel.

2015. dec. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Peti! Örök hálám! Az általad leírt módszer egyszerű, gyors és hatásos!!!Nekem kb. 2 hete csinálta ezt a gépem, ma találtam rá a tanácsodra és azonnal ki is próbáltam. Most már minden működik, nagyon köszönöm a segítséged! :)
2016. jún. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Nekem is azt írja hogy csatlakoztatva, nem töltődik. Kipróbáltam mind a 2 módszert, de egyik se vált be. Akkor valószínűleg kuka az akksi? :/
2016. jún. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
nekem sem vált be azt amit Peti mondott
2016. júl. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Sziasztok!


És mi a teendő ha nem kivehető a notebook aksija? akkor milyen megoldást tudtok?

Nagyon fontos lenne. Köszönöm előre is.


Üdv

2016. nov. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!