Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért mondják sokan hogy a...

Miért mondják sokan hogy a WoW nagyon gáz, mikor még megalapozni sem tudják véleményüket?

Figyelt kérdés
2011. aug. 8. 15:41
 1/10 anonim ***** válasza:
A WOW gáz, és hogy miért? Mert szánalmas ez a sok internetes gagyi játék, csak kockáknak való
2011. aug. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Argloss ***** válasza:

Azért gáz, mert sokan túlságosan is függővé válnak és túl sok időt töltenek vele, ami az emberi kapcsolatoknak tesz rosszat. Egy idő után magányos lehetsz emiatt, amitől depressziós lehetsz és egészen rosszul fogod érezni magad. Bár ezt sok másra is rá lehet mondani...

Sokan már csak azért mondják, mert átveszik mások véleményét. Birkajelenség, mint az, hogy a facebook szuper király tutiság...

2011. aug. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy kockáknak való. Ettől lettek igazán kockák. Amúgy sztem azért gáz, mert 1 mobokat lehet ölni benne, meg csak 1-2 térspell van benne. Utálom ezt az 1mobot ölős game-kat..
2011. aug. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Igazuk van az előttem szólóknak, érzéketlen zombivá tesz
2011. aug. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Azért gáz mert ilyen droid b*zik játszanak vele ...
2011. aug. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kinek hogy, én 2óra után meguntam és letöröltem. szntem szar, pedig szeretem az MMORPG-ket
2011. aug. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én ismerek olyan embereket (valóságban) hogy "űbermegakirály" karakterük van, de eközben van sok barátjuk, eljárnak szórakozni stb... szóval abszolút nem antiszociálisak. Viszont ismertem egy kis srácot is, akinek valami fejlődési rendellenességei voltak, és szó-szó a természete is elég kiálthatatlan volt, valóságban nem voltak barátai. De a játékban szerzett ok ismerőst, volt ott társasága, ott találta meg önmagát. nem tudom ez miért bűn...
2011. aug. 8. 16:44
 8/10 Argloss ***** válasza:

Nem bűn játszani vele, de ha csak olyan barátaid vannak akikkel nem tudsz sehova se menni az kicsit kellemetlen. Ha meg csak egyik világban sikerül barátokat szerezned, akkor vagy a valóságban, vagy a játékban hamis személyiségedet mutatod, esetleg nem annyira érdekled a másikat. Mondjuk a semmilyen barátnál minden jobb... :)

Általában az extrém példákat szereti a média, aminek a véleményét átveszik az emberek. És a WOW játékosok között szép számmal vannak elmagányosodott, igénytelen emberek, akiknek semmi más nem fontos...

2011. aug. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Tudom kicsit messze vagyok a kérdéstől de mi a valóság?

Lehet hogy valaki napi 16 órán át játszik a Wowal és a "valóvilágban" csak alszik, eszik, szarik. Neki szerintem a wow valóságosabb mint a mi életünk ahol nem tudsz varázsolni repülni vagy 4 órán át kűzdeni a "legjobb barátaiddal" együtt egy hatalmas szörnyeteg ellen és megszerezni annak hiperszuper kardját. Persze mondhatjuk hogy ez csak egy játék de szerintem a jövőben minden ember egy nagy számítógépre lesz kapcsolva és teljesen olyan világot fogunk felfogni érzékeinkkel mint a mostanit. Sőt továbbgondolva honnan tudhatjuk hogy ez a valóság.


Kérdésre válaszolva a Wow azért gáz mert a társadalom elítéli azt aki különbözik és mondjuk egész életében csak wowozik. Ezért ha valaki meghallja hogy wowzol rögtön arra gondol hogy egy hájas, büdös, tróger vagy a Hitech géped előtt, mégha te mondjuk napi 1-2 órát játszol is.

2011. aug. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Most tiztázom a témat WoW nem csak mob ölésről szol , én 3 orát wowozok meg 1 szerver tulajdonosa vagyok
2011. aug. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!