Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Documents end Settingbe...

A Documents end Settingbe bekerült két fájl. A 'default'-audió lejátszás lista-t le tudom törölni, de a 'ntuser'-Video CD Film fájlt nem tudom törölni. Hogyan törölhetném?

Figyelt kérdés
Próbálkoztam az unlocker feltelepítésével, de mindíg trójait kaptam. Az iobituninstaller-t meg nem merem használni,mert amikor használtam, még azt is letörölte amit nem kellett volna.
2011. aug. 11. 09:26
 1/1 Marczi ***** válasza:

Sehogy. Az ugyanis nem VideoCD fájl, csak hogy az idióták is szakembernek érezhessék magukat a windows a kiterjesztés helyett a hozzá rendelt program alapján ír ki valami infot.


A file amit törölni akarsz, az az NTUSER.DAT, ami az adott felhasználóról tárolja el az összes szükséges adatot. Amint az adott felhasználó bejelentkezik, ezt a filet megnyitja a rendszer, és nem engedi törölni.


Ha mindenképpen ki szeretnéd törölni, akkor jelentkezz be egy másik Rendszergazda jogokkal rendelkező felhasználóval, és töröld. Sok esetben a kijelentkezés és bejelentkezés mint másik felhasználó nem elég, mert a rendszer továbbra is nyitva tartja a filet - ilyenkor újraindítás után jelentkezz be, mint másik felhasználó, és töröld a filet. Amennyiben nem akarsz másik felhasználót létrehozni, bootolj be valalmilyen Live renszert ami tudja a filerendszert módosítani, és töröld onnan.

2011. aug. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!