Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Interneten milyen pénzkeresési...

Interneten milyen pénzkeresési lehetőségek vannak?

Figyelt kérdés
Nem az ilyen surfbar féleségekre gondolok, hanem ahol tényleg csinálni kell vmit. Lehet, hogy létrehozok egy weboldalt jó tartalommal, aztán majd rábízom magam a google adsensre, de azzal mennyit lehet keresni? Vagy pl. azt mesélte egyik haverom, h moderátorként is lehet vmennyit keresni(bár én mindig azt hittem, hogy ingyen csinálják)
2009. szept. 1. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Én a blogommal 1 hónap alatt 1,93 dollárt kerestem,495 oldalmegjelenéssel és 45 kattintással.Csak viszonyításképpen írom le,hogy mennyire keveset fizet a google adsense.(bár biztos a blogommal volt a baj:D)

Ha saját weblapot akarsz,annak tényleg nagyon nagy látogatottságának kell lennie.Én is akarok weblapot,de azt hiszem nem egyet,hanem többet is.A látogatóid és a kattintások száma egyenes arányban van.Ha több látogatód van,a kattintások ára kevesebb darabonként.Ha viszont kevés látogatód van, 1-1 kattintás többet ér.

Kiemelnék még egy hírdetésekkel való pénzkeresési lehetőséget a Pixmania.com-ot,ott úgy van,ha a te oldaladra kirakott hírdetésen keresztül jut el a vevő,és vásárol is,akkor a vásárolt érték 1%-át kapod meg.(persze előtte szerződést kell kötnöd velük)


Ezüstegér

2009. szept. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
mind2 oldalnál jelzett a vírusírtó
2010. febr. 23. 14:10
 3/3 anonim válasza:

Az az igásság, hogy sokféleképpen lehet pénzt keresni az internet segítségivel. [link]

ezen az oldalon bőven kivan fejtve minden lehetőség az ilyen pénzkereseti formákra.Remélem tényleg a segítségedre lehettem

2010. márc. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!