Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Második babámat várom, szüleim...

Második babámat várom, szüleimmel élek. Pénzkeresési lehetőségek, ötletek?

Figyelt kérdés
Van egy egy éves kisfiam, jelenleg a második babámat várom. Apukával már nem élünk együtt, sajnos csak GYES-t és családi pótlékot kapok, GYED-et nem és a második babánál is u.ez a helyzet fog előállni. Valakinek ötlet, hogy mi módon tudnám kiegészíteni a befolyó összegeket?
2011. ápr. 26. 00:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
spórolás?
2011. ápr. 26. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
...hát ez eszembe nem jutott! Köszönöm bölcs válaszod!
2011. ápr. 26. 01:50
 3/11 anonim ***** válasza:

tudom h irónikus választ akartál írni de egyébként tényleg bölcs :)

hát nem tom próbáld meg vhogy kihúzni kevés pénzből meg a szüleid is biztos kapnak nyugdíjat nem?

2011. ápr. 26. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
egy szóval sem írtam, hogy nem elég, csupán ki akarom egészíteni, hogy több legyen, ezáltal pl. olyan luxust is megengedhetnék, mint állatkert, jobb pelenka, antiallergén mosószer, stb... a szüleim nyugdíja, ahogy írtam a szüleimé. Részükről kapjuk a fedelet a fejünk felé, mely hatalmas segítség.
2011. ápr. 26. 02:11
 5/11 anonim ***** válasza:
hát jó de sztem igazából semmilyen munka nincs mert ugye nem tudsz elmeni sehová huzamosabb időre, esetleg ha van vmi nyelvudásod akkor fordítás de más ötletem nincs
2011. ápr. 26. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Már várom az okoskodókat, hogy a kérdező miért él a szülei nyakán és hogy miért nem áll a lábára és jujj meg jajj és pánpéter meg egyebek.


A Ti esetetekben az összefogás, a kölcsönös segítség adása és ELFOGADÁSA a járható út. Egy családon belül nem kell a kinti nagybetűs élethez hasonló büszkeségi sztereotípiákat bevetni. Ha a szüleid segítenek, akkor fogadd el és majd viszonzod, ha túl leszel a nehézségeken.

Én a spórolás helyett inkább az új lehetőségek keresését tartom jó ötletnek. Bedolgozás, távmunka, webáruház vagy hasonlók.

2011. ápr. 26. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Miért nem szülsz egy harmadik babót, akkor összesen három kis manó után kapnád a támogatást az államtól, søt, még føállású anya is lehetnél, muhaha.
2011. ápr. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az apák nem fizetnek gyerektartást?
2011. ápr. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hajtsd be a gyerektartást!! Amúgy miért kell a semmibe beleszülni a gyerekeket??
2011. ápr. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kezdj valamilyen vállalkozásba! Persze ez rengeteg munka, már csak mire kitalálod, mi az, amit tudsz is csinálni és igény is van rá, viszont amíg gyest kapsz, addig nem kell egy csomó járulékot fizetned, szóval most kockázatmentesen kipróbálhatod magad. Célszerű az interneten keresni valamit, hogy otthonról tudd csinálni.

Persze hangsúlyozom, ez rengeteg munkával jár, viszont ha ügyes vagy, mire oda jutsz, hogy már fizetned kell amgad után, addigra bőven nyereséges leszel, így nem fog gondot okozni.

2011. ápr. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!