Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan állítsam be ezt a BIOSban?

Hogyan állítsam be ezt a BIOSban?

Figyelt kérdés
Amikor be kapcsolom a gépem megjelennek a tulajdonságok vieokártya ram meg ilyenek aztán kiír egy szöveget meg alatta egy betöltésí csíkot, a szöveg az, hogy Bios menü meg a Boot menü és meg kell várni amíg betölt a csík. majd utána indul a Windows. Hol, és hogy kell beálítani azt, hogy be Bootolja a meghajtókat? Mert szeretném újratelepíteni a Windows-t és csak be kéne raknom a CD megehajtóba és amikor Bootolni kéne azt, nem csinálja. Tud valaki segíteni?
2011. aug. 24. 20:25
 1/2 Argloss ***** válasza:
Be kell lépni a BIOS-ba, ott lehet beállítani, hogy miről indítson, miről ne. A boot menü meg arra van ha mondjuk csak egy alkalommal kell másról indítani, mint amikor Windows-t akar telepíteni az emberféleség...
2011. aug. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Be léptem a Boot menübe és kiírta a meghajtókat nyomtam egy entert arra a meghajtóra amibe beraktam a Windows telelpítő CD-t, de nem csinált semmit folytatta az indítást. Ilyenkor mit kell csinálni, vagy nem ugy ahogy én?


Az előbb nem írtam oda, hogy nagyon kezdő vagyok vagyis azért enyire nem értek hozzá, úgyhogy ne haragudjatok a hülye kérdések miatt! :)

2011. aug. 24. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!