Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mikor lesz normális áron az...

Mikor lesz normális áron az Apple itthon?

Figyelt kérdés
2011. aug. 24. 21:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%
Remélhetőleg soha, és akkor értelmes emberek nem biztos hogy megveszik a hulladék vackaikat.
2011. aug. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hulladék vacak?


Hadd ne röhögjem már össze magam!


A windowsos laptopom(C2D,2GHz, 3GB RAM) lassabban kelt fel sleepből minthogy az MSI wind u100-as netbookom(Atom n280, 1,6 GHz, 2GB RAM) bebootolt volna osx-be.


A mac stabil,gyors, és ha nem játékra meg fészbukra használod akkor a legjobb gép.

2011. aug. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
30%

"A mac stabil,gyors, és ha nem játékra meg fészbukra használod akkor a legjobb gép."


A hónap vicce :D Akkor legyél boldog a rohadó almás selejtekkel, én veszek feleannyiért 2x olyan gyors gépet, és teszek fel rá windowst játékra, meg egy debiant munnkára. És valami azt súgja, én jártam jól :)

2011. aug. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%
Ameddig gazdagék megveszik, és egyre többen vannak, addig nem megy le az ára.
2011. aug. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Valahogy úgy érzem,hogy te debianon nem fogsz audio-chanelekkel dolgozni, vagy épp videot vágni.
2011. aug. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Komoly tévedés :)
2011. aug. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mutass nekem egy embert, aki profi munkákra nem Logicot használ. OSX-en. Mert stabil. Ha akarsz ilyeneket olvasni, [link]
2011. aug. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

[link]


Tessék parancsolni.


Persze hiába mutogatok én bármit is, egy csócsált alma fanboy úgyis mindenek felett áll. Kár hogy nagy részük gondolkozni sem képes.

kb ennyi a véleményem a fajtádról:

[link]


:)

2011. aug. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem vagyok appleb.zi.


Androidos telefonom van, mert az iOS-t utálom, de az OSX egy stabil és jó rendszer, szép GUI-val. Próbáltam már a linuxot, Ubuntu formájában, de nem jött be.

2011. aug. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"OSX egy stabil és jó rendszer, szép GUI-val"


Látod, ebben is tévedsz. A statisztika szerint az esetek 74%-ban többet tölt macfosx bármelyik verziója apphanggel, mint munkával. A szép gui meg igencsak szubjektív dolog, főleg, hogy még marhamód ronda is.


A szép felület(ek) itt kezdődik(kezdődnek)


[link]

2011. aug. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!