Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért írja ki? Hiszen eredeti!...

Miért írja ki? Hiszen eredeti! NAGYON FONTOS!

Figyelt kérdés

Az Acer laptopomon win7 van és azt írja ki, hogy nem eredeti, pedig az!

Bizonyíték:

[link]

Miért írja ki, hogy nem az???


2011. aug. 31. 12:24
1 2
 1/17 anonim válasza:
hol írja ki h nem az?
2011. aug. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
ezt bárki meg tudja csinálni. 3 perc alatt megcrackeled és azt írja hogy eredeti közbe meg kalóz verzió...
2011. aug. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

A képen amit linkeltél sehol sem írja hogy nem eredeti, itt minden olyan amilyennek lennie kell.

Szerintem félre értettél valamit, vagy nem tudom honnan veszed hogy nem eredeti.

2011. aug. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Átbaszatk vagy asszem ugytom hogy ha veszel egy windowst akkor azt ha másodjára akarod felrakni akkor azt már hamisnak veszi
2011. aug. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Még annyit tennék hozzá hogy az lehet kissé gyanús hogy Ultimate verziód van, laptopokhoz nem nagyon szoktak ilyet adni, hanem általában a Home Premiumot, főleg az olcsóbbakhoz
2011. aug. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

egy programozó haver rakta fel a win7-t és amikor bekapcsolom akkor irja ki és itt pedig azt, hogy eredeti

MIT CSINÁLJAK ???

2011. aug. 31. 12:44
 7/17 anonim ***** válasza:

Ja értem, akkor több mint valószínű hogy nem eredeti, simán aktivátorral rakta fel a haverod, ami lebukott az eredetiség vizsgálaton.

Sok mindent nem tudsz csinálni vele, szólj a haverodnak hogy oldja meg, vagy venned kell egy eredetit.

2011. aug. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

de ez neki eredeti

vár nem tudom korábban rakta-e fel más gépre

2011. aug. 31. 13:08
 9/17 anonim ***** válasza:
Hát ha biztos vagy benne hogy eredeti, akkor szólj a Microsoftnak. De ha nem eredeti, akkor a haveroddal rakasd fel újra vagy valami aktivátorral oldja meg. Nem tudom mi most a menő.
2011. aug. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Emberek. Legalább egy oprendszert vegyetek. Nem hiszem hogy a mélyszegénységben élők vennének laptopot, akkor meg egy OEM hozzácsapott Win nem jelent akkora többletköltséget. Ez kicsit olyan mint amikor a milliós autó mellett kihangosítóra vagy headsetre már nem költenek.
2011. aug. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!