Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Most próbáltam ki neten a...

Most próbáltam ki neten a onlive.com rendszerét. (Tovább lent? )

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik a dolog meg minden, csak sajnos 30 perces időkorlát van a játékokra. Igaz bármikor újrakezdheted 30 percig, csak sajnos free módban nem tudsz menteni...

Szóval arra lennék én kíváncsi, ha megveszem eredetiben a játékot a boltban, akkor annak a CD kulcsát elfogadná-e az OnLive rendszer. Mert sajnos esélyem sincs online vásárolni, mert OTP-s vagyok, amit értelemszerűen nem támogat egy külföldi oldal. Köszi!


2011. szept. 1. 21:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem, az OnLive-ra előfizetni kell. Nekik abból honnan lenne pénz, hogy te megvettél egy játékot?


"mert OTP-s vagyok, amit értelemszerűen nem támogat egy külföldi oldal. " Ezt meg nem értem. Már miért ne támogatná?

2011. szept. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Jó, de ha támogatja akkor ez mi a fene?


[link]

2011. szept. 1. 23:34
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát ránézel a kártyádra és keresel egy Visa vagy egy MasterCard logot. Én pl a CIB-nél vagyok és MasterCardom van.


Jaj, ugye nem hitted azt, hogy a VISA és a MasterCard egy amerikai bank?


Egyébként ha nem fogadja el (mert előfordulhat), akkor telefon, és kérj az OTP-től virtuális számlát + hozzá tartozó kártyát!

2011. szept. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi segítséget!


Viszont az nem baj, hogy csak USA meg CANADA-t lehet kiválasztani lakhelyként?

2011. szept. 2. 00:37
 5/9 anonim ***** válasza:
Oh, hát ez szívás. Ez az OnLive sara. Megpróbálhatsz kamu adatokkal regisztrálni, nem tudom mennyire fog működni, mert a kártyaszámból gyorsan kiderül, hogy magyar vagy. Bajod nem lesz belőle.
2011. szept. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Hello. Azt meg tudnád nekem mondani, hogyan jutottál el az onlive-nál addig, hogy egyáltalán adatokat kért? Weben, vagy a programban? Én kipróbáltam a programban, ott promo kódot kér, amúgy meg a weboldalon ezt az üzenetet kapom:


"Sorry, but you must be in your home region to modify your billing information. However, you can still access the OnLive service while away. For more information, please visit our Customer Support portal."


Neked nem írt ki ilyet?

2011. okt. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Valamint te az angolra, vagy az amerikaira regisztráltál?

Előre is köszönöm a válaszodat!

2011. okt. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Nos eloszoris az UK-t valaszd mert kozelebb van mint US tehat valamivel gyorsabb az adatatvitel


ELOSZOR KAPCSOLODJ EGY ANGLIAI PROXY SZERVERRE MERT CSAK ANGLIABOL LEHET CREDIT CARDOT HOZZA ADNI


Menj fel www.onlive.co.uk aztan Login es ott van hogy billing (www.onlive.co.uk\billing) es itt ird be az adatokat es kesz!Vedd meg a jatekot az oldalon vagy a programban.


Es amugy a promo kod nem hiszem hogy igy mukodik ahogy te kepzeled

2011. nov. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

tegnap 19:44


Köszi! Rákapcsolódtam egy UK-s proxy szerverre, és tényleg működik a dolog :)

2011. nov. 27. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!