Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Videókártya, monitor, homályos...

Videókártya, monitor, homályos kép?

Figyelt kérdés
Sziasztok! most kaptam a régi gépemhez egy Asus Ati AH3450 AGP-portos videókarit, letöltöttem hozzá a drivert, feltettem, újraindul, és homályos a kép.. elkezdtem szórakozni a képernyőfrissítéssel, kipróbáltam az összes lehetőséget (60-70-75hz) de mindegyikkel homályos maradt a kép. /60hz-nál volt elég tűrhető.../ segítsetek! hogyan tudom beállítani, h éles legyen a kép? (felbontásom: 1280*1024) (Intel Celeron 2.40Ghz 1 magos proci) lehet, h a proci nem támogatja? nemtudom...:S:D:$
2011. szept. 18. 12:05
 1/1 geiszla ***** válasza:

Először próbáld meg (ha van) a monitoron az auto gombot benyomni (hogy automatikusan beállítsa a képet). Ha nem megy, akkor állítsd vissza a drivert:

1. Eszközkezelő

2. jobb klikk a videokártyára

3. Tulajdonságok

4. illesztőprogram

5. Visszaállítás

2011. szept. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!