Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a notebook...

Mit gondoltok erről a notebookról (HP Pavilion)?

Figyelt kérdés
[link]
2011. okt. 1. 21:10
 1/10 mate0117 ***** válasza:
NE vegyél AMD-s laptopot !!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. okt. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, ez lett volna a kérdésem, hogy azzal a mi a helyzet. De okés, eddig sem volt szimpi..
2011. okt. 1. 21:39
 3/10 A kérdező kommentje:
Azt elmondanád azért, hogy miért ne?
2011. okt. 1. 21:39
 4/10 mate0117 ***** válasza:

mert a laptopok legfőbb hibája a melegedés

és az amd procik melegednek rendesen...

+intel jobbakat/erősebbeket gyárt laptopba

2011. okt. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Inteles gépek is nagyon melegednek szóval ez nem érv jó hütés megoldás kel a laptopba és enyi

amugy az amd fusion procik nagyon jók még ezt nem néztem meg de igen sok amd s laptop proceszor nem a legjobb

2011. okt. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát ez nem a legjobb laptop

de 120 ezerért mit vártál?

2011. okt. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Tehát ha amd fusion vagy phenom II (2) proceszor van a laptopba akor azt megveheted a többi amd proceszort melözd laptopban (phenom lehet melegszik majd de ritka amugy is a phenomos laptop viszont intelel felveszi a versenyt)

nem egy inteles hires laptopról halotam hogy túl melegedet bene az i3, i5, i7 proci is de ez mindegy

laptopba talán i3 a legjobb. asztaliba kell as erösebb

2011. okt. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Van egy tiz éves IBM Thinkpad a családban, évekig szekrényben hevert, elővettem és hardvereket cseréltem (bioselem, akku, töltő). Aztán feltettem rá egy Linuxot és kiválóan működik. Nem melegszik túl.

Ja és Intel alaplapja van.

2011. okt. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Intel alaplapja

és amd proci bene:p?

csak nem értem ez most hogy jöt ide

i sorozatú intelekhez meg amd k hez

amiket mostanában adtak ki.

nem mondtam hogy az intel alapból egy túl,melegedös fajta csak hogy van hogy az is melegszik. és mint irtam intelt ajánlom én is inkáb föleg ha játékra is lesz.

2011. okt. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Intel proci, Intel alaplap a jó!
2011. okt. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!