Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha teljes DVD-t akarok kiirni...

Ha teljes DVD-t akarok kiirni (amit ha berakok a dvd lejátszóba menüvel játsza), és irok még ki mellé vmit, akkor a dvd lejátszó le tudja jétszani?

Figyelt kérdés
Hagyományos esetben listakánt jelennek meg az avi filmek, de ha menüs dvd, akkor menüként egyből. De férne még a dvdre vmi, és ha kiirom, akkor dvd lejátzsón lehet vhogy mindkettőt megjeleniti és lejátsza (tehát a video ts-t és avit is? )
2009. ápr. 29. 09:35
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

DVD lemezek esetmében ugyan az a formátum használatos mind adat, mind film felírására. Így ha egy DVD formátumú menüs film esetében a video ts mappa mellé a gyökérkönyvtárba más (avi) fájlokat is írsz fogalmam sincs, hogy mi fog történni :)

Szerintem a jobb lejátszók felismerik a helyzetet és kilistázzák a lejátszható állományokat, ahonnan a film menüjéhez is ugorhatsz. Olcsóbbaknál lehet, hogy trükközni kell valahogy.

Csináld meg a lemezt egy RW diszkre, aztán kísérletezgess!

2009. máj. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Nérót Recode-ot kipróbáltam. Dvd-t lejátszotta, az avi mellette volt, azt csak a gépen tudtam lejátszani. Döntetlen OK! Üdv.
2009. máj. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!