Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ez jó xbox 360? Megéri megvenni?

Ez jó xbox 360? Megéri megvenni?

Figyelt kérdés
[link]
2011. okt. 9. 10:02
1 2
 11/13 Gugu Gabor ***** válasza:

Csak apró megjegyzés:

Vannak játékok amik jobbak konzolon (PC-n is gampaddal játszanak vele sokan) pld sport játékok verekedős cuccok

viszont vannak más játékok amik jobbak PC-n pld FPS RPG stratégia

S ez a grafikától teljessen függetlenül.

2011. okt. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

@Gugu Gabor


Megjegyzem, hogy én az FPS-eket is jobban élveztem konzolon, ha nem is olyan pontos a kontroller, az irányítás mégis valahogy kézreállóbb. Legalábbis nekem.

Az RPG-ket PC-n sem szerettem soha, de a Fable és a Mass Effect eladási mutatói téged cáfolnak, de említhetném a Final Fantasy sorozatot is.

RTS pedig alig van konzolra. Ahhoz tényleg egér kell, nem csoda, ha nem azon népszerű. Nem mintha nem lehetne konzolhoz egeret csatlakoztatni. Most az RTS annyira PC-s játék, mint 20-25 éve a szöveges kalandjátékok voltak.

2011. okt. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Gugu Gabor ***** válasza:

FPS izlés kérdése... egyik barátom esküszik a konzolra FPS terén a másik nem (én se) de ha az RPG-t nézzük és hmm kicsit más stílusban mint a Mass Efect.. nekem pld mutattak Obliviont Boxra hát nem volt egyszerű az inventoryban keresgélni

Igazából nem a konzollal van a bajom hanem azzal hogy a kontrolleren adott az X gomb és sok mindent nehéz besűríteni arra az x gombra.

FPS téren is ha mondjuk a reális FPS-eket nézzük (pld ARMA konzolon írtóra át kéne variálni s nem csak a célzás miatt az irányítást)

Szóval ha a következő generációhoz adnak egy billentyűzetet egeret akkor én leszek az első aki megveszi.

Viszont miközben itt írogatok előjött még egy +pont konzol oldalon pld a guitar hero s társai nagyon nagy buli játék lehet belőle (tapasztalat) na ilyen pld PC-re nem nagyon van (vagy csak én nem ismerem)

2011. okt. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!