Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nekem XBOX 360-at, vagy PC-t...

Nekem XBOX 360-at, vagy PC-t ajánlotok?

Figyelt kérdés
Én nagy játékos vagyok és unom már, hogy felújítom a gépet, egy darabig minden oké és aztán megint egy vagyont kell költeni újításokra. xBox-ot tervezek,(vagy pc-t) de tartok az irányítástól és azt is hallottam, hogy a grafika sem olyan jó, mint PC-n. Szerintetek melyiket válasszam?
2011. okt. 10. 15:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
a box kicsit régi már, és igen, pc-n általában jobb a grafika, feltéve hogy elég erős hozzá a géped
2011. okt. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Minek költenél fél évente Pc -re 80.000 Ft -t?

Amíg a (régi) Xbox 360 -ra kijön egy új játék, akadás mentesen fut addig a Pc vel csak a gond van állandóan. Maradjon meg a régi Pc -d letölteni, filmet nézni. Az xbox -al meg játssz. Nekem 3 éve van meg a box és nincs vele semmi gond. Elemeken kívül, nem kell rá költeni.

2011. okt. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én inkább PS3-ra szavazok. Lehet, hogy nem tudod szanaszét flashelni egyszerűen, de legalább nem lesz 3 ledes 2 hét múlva...
2011. okt. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Mi az hogy 3 ledes?? Már többször hallottam.
2011. okt. 10. 15:19
 5/12 anonim ***** válasza:
PC. Egyrészt, mert mást is lehet rajta csinálni. Másrészt azért, mert a játék nagyon drága. Ha kedvd szottyan kipróbálni egyet, letöltöd, és ki sem kell dugni az orrodat otthonról, ellentétben ha az Xboxra akarsz játékot, azt meg kell venni. Persze, vannak olyan játékok, amiket meg szeretnél venni, azt ugyanúgy megveheted PC-re is. Nem elhanyagolató a játékélmény sem, természetesen. Én nem vagyok játékos, de el nem bírom képzelni, hogy lehet controllerrel FPS-t játszani. Ha az egeret húzod, az annyit mozdul, amennyit te mozdítasz, de ha nyomod a controllert, akkor vársz, váársz, és vááááársz, aztán odaér, ahova akarod.
2011. okt. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Az, hogy az Xbox360-at hűtése szánalmasan vacak, a belső forrasztások pedig sokszor enyhén szólva is szarok. Ez tervezési hiba, az Xbox360 legnagyobb rákfenéje. Nem mindenkinél jön elő, az új Slim gépeknél pedig ritkább, de nem tűnt el teljesen.


A helyzet a következő:

Az Xbox360 melegszik. Nagyon. Ha pedig nincs kellően jól hűtve, pl fektetve használod és ezért nem tud elég levegőt beszívni a rácsokon, akkor túlmelegszik, elválhat a forrasztás egyes alkatrészeknél, tehát a gép elromlik. Ezt pedig három pirosan világító leddel jutalmazza a gép. Ilyenkor ha még garis a gép, megjavítják / cserélik és ha mákod van, nem hal meg ismét. Ha pedig nem garis, vagy szervíz, vagy kuka...

2011. okt. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Grafikai szempontból egy mai pc jobb bár ez nem csoda hiszen 2005-ös alapon fekszik az x.

Írta itt valaki hogy a pc-re félévente 80k?

Az hogy jött ki?

Ha te így csináltad annak idején tényleg nemcsoda hogy xboxot vettél.

Egyébként boxhoz se kell mindig eredeti játék mivel ki lehet chipeltetni bár akkor bukod az xbox live-t és a multizást.

Ezekből ítélve egy pc jobban megéri és ha jól van összeállítva 2-3 évig nem kell újítani(ez a rászánt összegtől is függ).

Ha meg aprólékosan fejleszted szinte meg se érzed(már amelyik alkatrészt) és mindig van egy napra kész géped.

2011. okt. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
"Írta itt valaki hogy a pc-re félévente 80k?" Mennyibe kerül jelenleg egy középkategóriás videókártya? 50-70 e Ft plus a mamória. Ne akard megmagyarázni, hogy egy gép 2-3 évig kényelmesen elfuttatja az új játékokat. Pont az a lényeg, hogy félévente költsél rá. Elfut a játék igen 2 év múlva is. Igaz a grafikai beállítás most még 1920x 2 év múlva meg lesz 800x600. köszi ebből nem kérek.
2011. okt. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
3 ledes hiba az Xbox hűtési gondja. Új frissen vásárolt gépeknél ezt már gyárilag kiküszöbölték. Jelenleg 3 éves a Xbox360 am és nincs ilyen baja. Ahogy Pc re úgy Xboxra is lehet olcsón játékokat beszerezni.
2011. okt. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Már nem azért, de 3 éve vettem 9800GTX+ videókártyát és bár van már pár játék, ami alá kicsit kevés, de a legtöbb új játék még ma is simán elfut max grafikán. Rendben, nem 1080p-ben, hanem mondjuk 720p-ben, de az még mindig bőven élvezhető. És ez azért nem fél év, hanem 3.

Ha akkor egy 9600GT-t veszek mondjuk, mára biztosan megbánom, de nem így lett és nem is bánom.

A konklúzió, hogy PC-n akkor éri meg VGA-t venni, ha tudsz erősebb modellt venni. Az sokáig elég.


Szóval van is igazság a fél éves dologban, meg nem is.

2011. okt. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!