Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az a bajom hogy nem tölt...

Az a bajom hogy nem tölt tovább (lent)?

Figyelt kérdés
Szóval mikor feltettem a vistát,a gépemre,akkor ugye nem volt aktiválva,és szedtem le hozzá egy cracket,és mikor felrakta relogolta a gépem,és mikor be akar kapcsolni megáll,és bejön egy olyan hogy : BOOTMW vmi és az a lehetőség van hogy ctrl+alt+del és ez a reboot,nahmost ha ezt megcsinálom,akkor ugyan ezt megint beadje,és még addig se megy el hogy töltő képernyő,vki tudja a megoldást?:( Pls valaki,Köszi előre is!!!
2011. márc. 17. 12:33
 1/4 anonim válasza:
szopás:D szerintem tegyél fel win7 et
2011. márc. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:/ Minny mondom pontosan mit ir: BOOTMGR is compressed. Ezt rja és ott van h press ctrl+alt+del restart..Megnyomom,és megint be kapcsol a gép,megint ezt irja ki..De még a töltö képernyő sincs...Hanem bekapcsolom a gépet,és utána egyből:/ vki?:/
2011. márc. 17. 14:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy a Google-ba ne találnál megoldást:

[link]

2011. márc. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ohh Nagyon kössz:) Nemis gondoltama google-ra:D
2011. márc. 17. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!