Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lesz attól bajom, hogy többszö...

Lesz attól bajom, hogy többszöri (sokszori) próbálkozás után se sikerül elélveznem napokig, esetleg hetekig, vagy még tovább?

Figyelt kérdés

Bővebben lásd itt:

[link]

755. hozzászólás


2010. jún. 26. 19:12
 1/6 A kérdező kommentje:
Kifelejtettem, hogy 26/f
2010. jún. 26. 19:16
 2/6 anonim ***** válasza:

Fickónak már egy hete nem szűnik meg a merevedése. Elmegy az orvosához, de csak a doki felesége van otthon. Elmondja a panaszát, és kérdi, mit tud ajánlani.

-Havi 150 eFt-ot, és teljes ellátást. :)

2010. jún. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elolvastam a történetet, érdekes. Bajod nem lesz tőle de lehet, hogy gyereked sem. Én a helyedben biztos, hogy elmennék vele orvoshoz, szexológushoz, lehet, hogy pszichés okai vannak. Üdv
2010. jún. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Újra aktuális... :S
2012. márc. 31. 20:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi bajod lenne? Kb havi szinten ha direktben nem megy, a szervezet spontán magömléssel válaszol, így biztosítva a termelési egyensúlyt! Lószar bajod sem lesz. Bár az okát érdemes lenne még orvossal is megkonzultálni.
2012. nov. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az okát (pontosabban okait) sejtem: pszichiátriai gyógyszereket szedek, amiknek lehet ilyen mellékhatása, továbbá fitymatúltengésem (és/vagy -szűkületem van), a pszichés okokról már nem is beszélve...
2012. nov. 26. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!