Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit kell ilyenkor csinálni a...

Mit kell ilyenkor csinálni a Windows XP CD-s telepitéssel? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy Windows XP telepítő CD-m.Beteszem a CD-t a meghajtóba és egy ablak kiugrik és rá kattintok a Windows XP telepítése gombra és egy olyan ablak jön ki hogy blokkolva van (Az ablakról kép lent).Valaki tudna segíteni a telepitésben?


Kép az ablakról:

[link]


2011. okt. 24. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Szar a link. :)
2011. okt. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen. Így nehéz...
2011. okt. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Itt a kép:

[link]


Közben ezek történtek:


na az f12-t kellett megnyomni...belépet a bootba és kiválasztottam a CD Roomot...eddig rendben..a billentyűt kellett nyomni és töltött tövább...a képernyő sötét lett és semmi jel.a gépet újraindítottam és kellet választani a Windows normál indítása és Windows indítása ja vítása indítás...a javításosra rámentem és ki adott egy hibák keresése ablakot...én újraindítottam mert szerintem ez nem az...De ez hibák keresése ilye régi Windows 98 ablakban volt...Hogyan tovább?

2011. okt. 24. 21:09
 4/5 anonim ***** válasza:

Miért win7/vista alól akarod telepíteni?

Másodlagos rendszer kell?

Ha mindkettő kell egyszrűbb ha előbb az XP-t telepíted aztán a fejlettebbet. Bár fordítva is lehetséges, de úgy küzdősebb.

2011. okt. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Biztosan rendesen mentettél a BIOS-ban?
2011. okt. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!