Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a jobb...

Szerintetek melyik a jobb CoD? A MW vagy az MW2?

Figyelt kérdés
Karácsonyra vagy a születésnapomra lehet hogy kapok egy új játékot, de nem vagyok biztos benne hogy melyiket válaszam. Én nem vagyok annyira tapasztalt mint te vagy akárki mert nem tom el dönteni hogy melyik a jobb, kérem a válaszokat még December 14 előtt mert akkor van a születésnapom :/ PLS!
2011. okt. 29. 22:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha addigra kijön, akkor a MW3 :) megér egy próbát.
2011. okt. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az annyira nem érdekel, én inkább a kettő közül választanék mert ezek nem foglalnak akkorra helyett mint a MW3. Am lehet h kapok egy új proci meg egy új videókártyát és azzal menne a játék, de a szülim azt mondták hogy inkább az új gép mint egy gép árába kerülő átszerelés :/ Nem tom, de most kitaláltak valamit aminek álltitólag nagyon örülni fogok. :D De am kösz a tippet
2011. okt. 30. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!