Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám rábeszélni e...

Hogyan tudnám rábeszélni e szüleimet, hogy azt kapjam karácsonyra amit én szeretnék?

Figyelt kérdés
Autodidakta szeretnék megtanulni egy hangszeern, és van alapképzettségem, de azt mondják, hogy ne akarjak olyat, amihez nem értek. Segítek itthon a házimunkában (még apumnak is, pedig lány vagyok), jó jegyeim vannak a suliban és tanulok is. Légyszi segítsetek, nagyon szeretném ezt kapni
2010. dec. 3. 17:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
34%
Mi az hogy amihez nem értesz? Honnan tudják ők hogy nem értesz hozzá? Istenem, mennyi idióta van... (bocsi)
2010. dec. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyébként meg mást nem tudsz sajnos csinálni mint beszélni velük, esetleg ha tudsz, mondd hogy beleadsz te is valamennyit.
2010. dec. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
49%
HA egyszer nem azt fogod kapni, akkor nem azt fogod kapni,ezt el kell fogadni. AZét mégiscsak nem te mondod meg nekik, hogy mit vegyenek neked karácsonyra! Örülj annak, amit vesznek.
2010. dec. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
milyen hangszer?
2010. dec. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
azért azt mégsem várhatod el, hogy egy zonográt kapja, az milliós nagyságrend, de legalább százezrekbe kerül (én 2 év tanulás után kaptam és már 15 éve zongorázok). persze nem tudom miylen hangszert szeretnél:) de nem biztos, hogy azzal van, amire te gondolsz. inkább az anyagiak, nem?:) (egyébként bárcsak én is iylen segítőkész lennék a szüleimmel mint te!)
2010. dec. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Gitárt szertnék, és amit kinéztem nem drága (tudom, hogy kb hogy állunk anyagilag). Ez lehet hogy durva lesz, de én igazából úgy vagyok vele hogy amíg nem egy lehetetlen dolgot kérek, addig az én ajándékom. Bocs, ha valakiével nem egyezik a véleményem.
2010. dec. 3. 18:05
 7/11 anonim ***** válasza:

egy gitár nem egy ökör ár :D mondd azt nekik, hogy nem kérsz semmit karácsonyra, ne vegyenek neked semmit, nem akarsz semmit, ha azt nem kapod meg és kész


egyébként mennyi idős vagy?

2010. dec. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
mond meg hogy vigyenek el egy zeneboltba és ott játsz nekik
2010. dec. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kérj pénzt, és aztán azt veszel belőle, amit akarsz.
2010. dec. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
16 vagyok, vagyis 27-én 17. :)
2010. dec. 3. 20:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!