Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Felhasználói kézikönyv weblaph...

Felhasználói kézikönyv weblaphoz, valami ötlet, hogy miről lehetne írni?

Figyelt kérdés
Ez egy feladat az egyetemen. Tud valaki ötleteket mondani, mert nekem nem sok minden jut eszembe. az is segítene ha főbb pontokat mondana valaki és én kifejteném azt. Vagy esetleg egy példát tudna valaki adni azt megköszönném
2011. nov. 13. 12:40
 1/1 Brányi Bence ***** válasza:

Felteszem webmester lesz belőled (legalábbis én annak tanulok) - tehát ez elég alap:


- Picit hablatyolni a Mockup-ról (hogy milyen karakteres, lendületes, hogyan kapcsolódik a megrendelőhöz, ésatöbbi).

- Front end és Back end-ek részletes bemutatása (a Front-endet szájbarágósan, a Back-endet hozzáértően)

- Esetleges hibák, hibafajták, hibajavítás

- Ja és persze általános infókat a tárhelyről meg a domainről.

- Őööö és réészleeteeseen (szerintem a Front-end az legalább az anyag 50%-a). Így hirtelen ennyi jut az eszembe.

2011. nov. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!