Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 7 ulimate problémák...

Windows 7 ulimate problémák kezelése, de hogyan?

Figyelt kérdés

hogyan lehet kikapcsolni a "Biztonsági mentés beállítása" problémát? állandóan megkérdezi bekapcsolásnál hogy miért nincs beállítva... és ha én nem akarok biztosgi mentést a rendszerről, akkor hogy kapcsoljam ezt a figyelmeztetést ki?


A másik meg a windows update-el kapcsolatos. kikapcsoltam hogy ne kelljen állandóan telepíteni a frissítéseket és én szeretném eldönteni hogy letöltöme egyáltalán. ez úgy tűnik nem tetszik a gépnek, mert ezt is kijelzi problémának... ezt hogyan állítsam be hogy ne kelljen frissíten, de ne is jelezzen nekem?


2011. nov. 23. 08:17
 1/1 anonim ***** válasza:

A biztonsági mentés nálam is ki van kapcsolva, de nem kérdez rá sosem. Talán automatikusan indul valami program és az szól mindig. Nézd meg az automatikusan induló programok között (Vezérlőpult/keresés mező - beírod msconfig, nyomsz egy entert és ott az ablakban automatikus indítás. Itt nézz szét.


Én sem telepítem kérdezés nélkül a frissítéseket, de ezt nekem is kirakja kis zászló formájában és szerintem ezt nem is lehet kikapcsolni. Én elnézegetem a zászlócskát aztán annyi...

2011. nov. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!